Lista ocen Mitsubishi Lancer VI Sedan (33) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 40 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~t-bag
Sedan 1.3 75KM 55kW
W zasadzie powinna być \"trója\", ale... no właśnie. W zestawieniu z silnikiem 1.3 przełożenia są odczuwane jako dość długie, gdyż samochód nie kwapi się zbytnio do sprintu, stabilnie nabierając prędkości. W warunkach autostradowych jest jednak szybki, szczególnie powyżej stówy ożywia się i przyspiesza dość sprawnie do ok. 140 km/h. Wprawiony kierowca będzie umiał wykorzystać charakterystykę przełożeń i osiągnąć dobrą płynność jazdy, także...
~skbsf@jadamspam.pl
Sedan 1.3 75KM 55kW
Skrzynia mi nie za bardzo nie odpowiada choć jest niezawodna i bardzo precyzyjna. Nie odpowiadają mi długie przełożenia. Sam system wybierania biegów tez nie przypadł mi do gustu. Ale być może to tylko kwestia gustu.Przy silniku 1600 skrzynia wydaje się miec idealne przełożenia.
~Siwy
Sedan 1.6 16V 113KM 83kW
Dosyć dobrze zestopniowna. Moja od kupna lubi \"chrupnąć\" przy zmianie biegów. Jednak jak na ten przebieg ciągle się trzyma, chyba wymiana oleju pomogła utrzymać ja w jako takiej formie.
~Piotras88
Sedan 1.6 16V 113KM 83kW
Skrzynia jak do tego silnika za słaba, odkąd go kupiłem (197tyś) miał problemy ze zgrzytającą jedynką, sytuacja nie ulega pogorszeniu, więc się przyzwyczaiłem, kolega ma to samo w swoim egzemplarzu.
~szymek
Sedan 1.3 75KM 55kW
Czasami jedynka nie wchodzi za pierwszym razem, poza tym bardzo dobrze. Wygodny wsteczny, który jest wrzucany "do tyłu", a nie jak w niektórych samochodach pod jedynką.
~Kaczmar Zgorzelec
Sedan 1.6 16V 113KM 83kW
Biegi swietnie ´umiejscowione´ jednak niedocisnij sprzegla do konca a skrzynia zaraz ci to wypomni. Klopot ze wstecznym -typowa wada mitsubishi (w colcie to samo mialem)
~waldi
Sedan 1.6 90KM 66kW
No czasami ma problm z wejściem na bieg szczegónie z 1 na 2 ....ale ogólnie japńczyki mają ciasną skrzynie..i to ich mały minus....ale ogólnie ładnie chodzi
~matrek
Sedan 1.3 75KM 55kW
Jeszcze nie widziałem lepszej... jest idealna, dobrze zestrojona i precyzyjna i nie wydaje żadnych odgłosów...
~krzysztofbzdyra@wp.pl
Sedan 1.3 75KM 55kW
nieżle zestopniowana, ale tylko 4 biegi w efekcie bardzo długa czwórka. ponadto hałaśliwa przy "dużych" prędkościach
~MIREK malik266@wp.pl
Sedan 1.6 16V 113KM 83kW
SKRZYNIA JEST SUPER ZE WZGLEDU NA JEJ DOBRANIE I PRACUJE BEZ ZARZUTU MINUS FAKT ZBYT DUZE SKOKI
Mitsubishi Lancer VI Sedan