Mitsubishi Outlander I - Oceń swoje auto

silnik
lista silników Mitsubishi Outlander I
Mniej

Oceny Mitsubishi Outlander I

5 % lepiej niż w segmencie Crossovery/SUVy/Terenowe ( 4,19 )

dodano 03.01.2007 przez

Czytając inne komentarze, jestem zaskoczony niską jakością wnętrza tego samochodu. Poza niezłym zawieszeniem (ale hałaśliwym przy większych nierównościach) i ciekawym wyglądem zewnętrznym nie potrafię w nim znaleźć poważniejszych plusów. Niska jakość montażu wnętrza albo materiałów (poza przyzwoitą skórą) - ciągle coś brzęczy albo trzeszczy - powoduje, że jazda nim nie należy do specjalnie przyjemnych doznań. Niestety jazdy próbne tego nie wykryły - gdybym znał wcześniej te mankamenty nie kupiłbym tego samochodu. Wcześniej jeździłem Carismą, a przed nią Fordem Escortem i pod względem jakości montażu i wykończenia Outlander prezentuje się najgorzej. Obecnie wchodzi nowy model ale biorąc pod uwagę swoje doświadczenia z 2 pojazdami Mitsubishi sądzę, że nie będzie wiele lepszy - chyba nie bez kozery w Japoni niezbyt często spotyka się samochody Mitsubishi.

dodano 06.01.2017 przez

Kilka słów o moim outlanderze. Zagazowany niewiele pali, dobrze znosi gaz, stały napęd 4x4, pewnie wchodzi w zakręty, wysoko się siedzi, dość dużo miejsca dla pasażerów. Brak problemów z elektroniką- w przeciwieństwie do opinii np. o citroenie c5 z 2009 roku ze znacznie mniejszym przebiegiem. Jeśli chodzi o wady to bagażnik z kołem zapasowym staje się niewielki, zawieszenie twarde, robiłem całe tylne zawieszenie po kupnie dałem 1200zł, łożysko przedniego koła, zacisk hamulca teraz czeka mnie naprawa blacharska- pojawił się wyprysk rdzy pod przednią maską i nad tylnym nadkolem. Autem zrobiłem 50 tys km i jeszcze mnie nie zawiódł podczas dłuższego wyjazdu. Mam nadzieje, że pomogłem w wyborze.

dodano 12.04.2017 przez

Samochód dziki, surowy, niepowtarzalny. To nie auto dla osób ceniących sobie ciszę i wygodę. Bliżej mu do jego mocniejszego brata (evo, z którego zaczerpnięto jego serce) niż do typowego suwa od którego oczekuje się dobrego wybierania polskich dziur. Samochód bezawaryjny, doskonale znosi gaz, można bez problemu zwiększyć mu moc o kilkadziesiąt koni. Nie ma żadnych systemów które pomogą w opresji, kierowca jest zdany na siebie i swoje umiejętności. Do tego dochodzi napęd na cztery koła w 100% stały, dzięki któremu w zimę (i nie tylko) możemy poczuć się jak kierowcy kultowej rajdówki Tommiego Makinena.

dodano 02.01.2006 przez

Zawsze kupuje auta za podobne pieniadze i muszę powiedziec, że nigdy dota jazda samochodem nie sprawiała mi tyle frajdy. Auto zadkie na naszych drogach i dlatego zwraca uwagę. Uważam że jest ciekawie zaprojektowane bez zbednej przesady i modnych chwilowo rozwiazań. Dobór wyposazenia jest dla mnie idealny - nic dadać nic ujać - choś warto pomyśleć o czujnikach cofania. Wcześniej jeździłem Citroenem C8 (porażka), Toyotą Avensis (bezawaryjna), Oplem Zafirą (funkcjonalna) która ma podobną masę do Outlandera, ale pomimo dodatkowych foteli w bagażniku 2x więcej miejsca niz w Mitshubishi !!!!

dodano 06.06.2005 przez

Autko spisuje sie na medal, zgadzam sie z przdmowcami, przydal by sie nieco mocniejszy silniczek, moj outlander zostal wyposazony w motor 2.4l ze zminnymi fazami rozrzadu przez co moc wzrosla do 160km:)) nie jest to typowy wozek SUV a raczej crossover, takie polaczenie rodzinnej limuzyny z autem uterenowionym. Swietnie sobie radzi na drodze bo nie ma chyba bardziej wygodnego auta w tej klasie, a takze nie zaskoczy go jazda po bezdrozach wokol miasta. Wybralem Outlandera sposrod innych aut konkurencji a byly to Ford Escape, Honda CRV, Mazda Tribute, Isusu Rodeo. POzdrawiam wszystkch posiadaczy Mitsubishi

dodano 31.01.2005 przez

Auto z charakterem. Nietuzinkowe. Komfort jazdy jak w dobrej limuzynie. Próbowałem w terenie i spisał sie b. dobrze. Rava utknęła na zoranym polu. Outlander przeszedł jak burza. Auto b.mało reklamowane staje się dokryciem dla nabywcy. Samochód mający cos z match-box´a. Dla dużych i małych, dla starszych i młodych ale wyłącznie dla młodych...duchem. Myślałem że jazda to nudna konieczność, aż tu znów znalazłem przyjemność w tym trochę oldtimerowym stylistycznie aucie. Jaka Honda i Toyota są mieszczańsko nudne w swoim wygłądzie!!!!

dodano 11.07.2005 przez

zamontowanie gazu zdecydowanie obniża eksploatację, w terenie wystarczający, na trasie bardzo wygodny, atrakcyjny wygląd, za mały bagażnik, prostota obsługi, dobre wykonanie, brak miejsca na okulary (dla mnie ważne), brak ksenonów, szybko rdzewiejący układ wydechowy, dobre głośniki - polecam wymianę "cykaczy" na inne - koszt 25 zł a robi całą robotę. Myślę, że brakuje reduktora a także trochę mocy poniżej 4 000 obr., ale jest jeszcze 2.4 i 160 koni. Ogólnie jestem bardzo zadowolony - każdemu życzę posiadania takiej bryki.

dodano 04.12.2006 przez

Zdecydowanie nie żałuję, poza wyborem sprzedawcy. Ostrzegam wszystkich przed autoryzowanym mitsubishi auto serwis sikorski spółka jawna w Olsztynie !!!!!!!. Nigdy więcej do tego salonu!!!! Uważajcie, przy zakupie nowego samochodu w listopadzie uzgodniłem z sprzedawcą - pracownikiem, że za darmo będą przełozone opny z letnich na zimowe. A przy dobiorze pojazdu Pan Sikorski zażądał doplaty 100!!! zł. Zapłaciłem pod groźbą, że te 100 zł zapłaci a własnej kieszeni niczego winny pracownik.

dodano 04.07.2012 przez

Można by rzec rodzinno-sportowe auto. Bardzo dobre osiągi (przyspieszanie/dynamika na poszczególnych biegach) + zalety auta o napędzie 4x4. Bardzo bogate wyposażenie (4 poduszki, 2 szyberdachy, skóra z alcantarą, czujniki cofania) a w wersji Alpine Edition radio z DVD i nawigacją + monitor dachowy i zestaw głośników... Dla mnie auto bezkonkurencyjne w swojej klasie. Na chwilę obecną subiektywnie brak następcy na rynku...

dodano 27.01.2006 przez

Auto nietuzinkowe. Charakter, muskularna oryginalność góruje nad funkcjonalnym wyglądem róznych.. CRV-ów czy RAV-ów..... nudnych nieco! Outlander "mówi" chyba trochę o charakterze właściciela. Czyżby obydwaj byli nieco.. "funny"..??? Na pewno z tłumu się wyróżnisz jadąc tym autem. Nowy, zapowiadany Outlander 2007, jest "kluchowaty" w wyglądzie. Wygląd obecnego modelu jest dużo ciekawszy.