Oceny Mitsubishi Outlander III SUV Facelifting 2015 2.0 MIVEC 150KM 110kW 2015-2016

Mitsubishi Outlander III SUV Facelifting 2015 2.0 MIVEC 150KM 110kW 2015-2016 - Oceń swoje auto
Pozytywne zaskoczenie
Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Mitsubishi Outlander III SUV Facelifting 2015 2.0 MIVEC 150KM 110kW 2015-2016

4,1
~Michał
SUV Facelifting 2015 2.0 MIVEC 150KM 110kW
Rewelacyjny samochód dla rodziny 2+2 z możliwością wzięcia dodatkowych pasażerów w nadzwyczajnych okolicznościach. Moc i charakterystyka pracy CVT nie powala ale Outlander broni się komfortem podróżowania i wysoką bezawaryjnością. Nie wszyscy to docenią ale samochód jest bardzo prosty w budowie, konstrukcja i rozwiązania sprawdzone i niezmienne od 2012. Poza kosmetyką która w ostatnim modelu wyszła na plus (kwestia gustu). Bardzo dobre audio...
3,3
~Slawek
SUV Facelifting 2015 2.0 MIVEC 150KM 110kW
Ogólnie polecam się przejchać każdemu przed zakupem. Ja na szczęcie mam to auto jako zastępcze. Wersja którą posiadam jest z skrzynią automatyczną. Praca tej skrzyni to jakiś dramat, przypomniały mi się czasy jak jeździłem Oplem Kadetem w automacie. Rozumie że trudno porównać to do BMW,Mercedesa ale jak dla mnie przepaść. Silnik również za słaby do tego auta, co prawda spalanie na dość dobrym poziomie jak na benzynę i gabayty samochodu. Na...
~bigroberto
SUV Facelifting 2015 2.0 MIVEC 150KM 110kW
Witam, po jeździe kombi to mój pierwszy SUV i... nie wrócę już do kombi. Wygoda i komfort czuje się na długich trasach. Dzieci baardzo zadowolone, dla mnie automat i 4WD - super sprawa. Mógłby mieć nieco lepsze wykończenie i minimalnie mnie spalać - ale ta masa i gabaryt robi swoje. Generalnie jestem bardzo zadowolony a NAVI w telefonie mi wystarczy - system nagłośnienia Rockford Fosgate robi dobre wrażenie (subwoofer firmowy w bagażniku) Mało...
~BOLEK
SUV Facelifting 2015 2.0 MIVEC 150KM 110kW
Samochód mam od nowości, obecnie przejechane 120 tys. km, wygodny przestronny, wszystko się do niego mieści. W przeciwieństwie do moich poprzedników z teamu VW, do tej pory nie było żadnego problemu z awariami, co przekonuje mnie do japońskiej motoryzacji. Po za tym jak na te gabaryty i wagę oszczędny w spalaniu 9l/100 km benzyny, 12l/100 km gazu.
3,6
~MB
SUV Facelifting 2015 2.0 MIVEC 150KM 110kW
Kupiłem auto prosto z salonu. Początkowo byłem bardzo zadowolony, jednak wraz z upływem lat było coraz gorzej ze względu na denerwujące drobiazgi (trzeszczące zawieszenie) oraz bardzo wysokie koszty serwisu (wyższe niż np. w Lexusie) wynikające m.in ze skandalicznie nietrwałego układu hamulcowego. To był mój drugi Mitsubishi i prawdopodobnie ostatni.
~Sławek
SUV Facelifting 2015 2.0 MIVEC 150KM 110kW
Dałem się namówić dealerowi na zakup i na razie nie żałuję. Poza spalaniem, które odbiega od deklarowanego, chyba najbardziej z posiadanych wcześniej przeze mnie samochodów, pozostałe wrażenia są jak najbardziej pozytywne.
3,6
~WOJBRZ68
SUV Facelifting 2015 2.0 MIVEC 150KM 110kW
W SUMIE:WIELKIE ROZCZAROWANIE. ZRAZIEŁM SIĘ DO MITSUBISHI.CHYBA PIERWSZE I OSTATNIE JAPOŃSKIE AUTO.
4,1
~rr
SUV Facelifting 2015 2.0 MIVEC 150KM 110kW
Auto proste ale Mi oto chodziło - nie lubię w aucie wodotrysków
3,8
~Sand
SUV Facelifting 2015 2.0 MIVEC 150KM 110kW
na razie auto jest świeże ale mam pierwsze uwagi (na plus i minus)
~ZySo
SUV Facelifting 2015 2.0 MIVEC 150KM 110kW
Jestem pod wrażeniem przebytego liftu względem starszej wersji, różnica bardzo duża.
Mitsubishi Outlander III SUV Facelifting 2015