Ocena kierowcy - Mitsubishi Outlander III SUV Facelifting

bigmike, 9 lat temu
Silnik 2.0 SOHC MIVEC 150KM 110kW
Rok produkcji 2015
Mitsubishi Outlander III SUV Facelifting 2.0 SOHC MIVEC 150KM 110kW 2014-2016 - Oceń swoje auto
Karoseria : w grafitowym kolorze i na 18 calowych felgach wyglada super..
Dopiero początek naszej przyjazni, ale jestem mile zaskoczony samochodem, wykonaniem, wyciszeniem, materiałami. Ciekaw jestem jak będzie to wyglądało w eskploatacji, mam nadzieje, że również dobrze.
Silnik jest na dotarciu. Co mile zaskakuje to ilość miejsca pod maską. Jest dostęp dosłownie do wszystkiego, do bagnetu oleju, do bagnetu od skrzyni CVT, do wymiany żarówek, płynu do spryskiwaczy. Wszystko pod ręką i to mi sie podoba!
Skrzynia biegów hmm.. Generalnie zupełnie inna jazda skrzynią CVT niz kilku stopniową. Trzeba sie przyzwyczaić. Poza tym w trybie Eco niesamowita cisza i wygoda, auto płynie jesli chce wyprzedzic bardziej dynamiczniej 3 ruchy łopatkami w dół i ogień.;) wtedy zaczyna sie naprawdę robić przyjemnie. Generalnie mam wrazenie ze z dnia na dzien jezdzic sie nią coraz to lepiej.. tak jak by sie uczyła stylu jazdy.
Według mnie naprawde super..Bardzo dobrze trzyma sie w zakrętach mimo swoich gabarytów. Opony toyo 225/55/18 robią robotę.
Ja odpływam jadąc. A zawsze gdy przyjade do domu, to myśle gdzie by znów pojechać i co załatwić..Skrzynia CVT w mieście daje pełny komfort z jazdy!
Wszystko pod ręką..raz zaciął mi sie system audio na pendrive.
Co tu dużo mówić. Działa, chłodzi super, grzeje!
Mam 191 cm, 140 kg wagi..siedze wygodnie i za mna jest sporo miejsca. Plusem sa rewelacyjne tylne fotele ktore mozna przesuwac i kłaść oparcie. Jestem zachwycony i pierwsi goscie ktorych przewiozłem również!
Wyciszenie mogło by byc ciut lepsze, ale w sumie jest extra.. porównujac do renault laguny ktorą jezdziłem jest ciszej..
silnik na dotraciu wiec na razie nic wiecej nie mogę powiedzieć, kosztów utrzymania brak, leje i jeżdżę;)
W tej cenie nie kupimy lepszego samochodu w swojej klasie jesli chodzi o SUV 4x4
brak
brak