Oceny Mitsubishi Pajero I Soft Top

Oceny Mitsubishi Pajero I Soft Top – wybierz silnik

Najnowsze oceny Mitsubishi Pajero I Soft Top

~MJ mjdakar@autocom.pl
Soft Top 2.5 103KM 76kW
Samochód świetnie łączy dzielność terenową z zachowaniem na asfalcie. Niezawodny silnik. Samochód nigdy nie zostawi na drodze właściciela. PODPAL, UGAŚ, ROPY NALEJ: MITSUBISHI JEDZIE DALEJ! Raz obluzował mi się pasek od alternatora (poprzedni właściciel założył zbyt długi), przez co alternator wysunął się z mocowania i dobijając do ramy odciął kable, czego efektem był pożar instalacji pod maską. Zgasiłem gaśnicą, odciąłęm najbardziej...
~Wojtek
Soft Top 2.3 TD 84KM 62kW
Wspaniały samochód na codzień i od święta. Oświetlenie fabryczne trochę słabe. Listwa LED na dach załatwia sprawę. Fabryczny zderzak pod wyciągarkę tylko przykręcić - płyta i tak dołożona. Na przeglądzie diagnosta w szoku - nie ma rdzy, rama dzwon. Samochód przywieziony z Austrii musiał być dobrze traktowany bo tam są bardzo agresywne środki chemiczne do utrzymania dróg zimą.
~kruszyna
Soft Top 2.3 TD 84KM 62kW
Myślałem że będzie to samochód tylko w teren ale czas pokazał że doskonale sprawdza się również w codziennym użytkowaniu. Idealny do ciągnięcia wszelkiego rodzaju przyczep nawet na bardzo długich odległościach. Jazda nim to prawdziwa przyjemność zarezerwowana tylko dla prawdziwych twardzieli. Mógłbym tak pisać bez końca i to wszystko najprawdziwsza prawda. Jak dla mnie BAJKA ;-)szkoda że musiałem się z nim rozstać. Ale nie martw się MISIU...
~STARY
Soft Top 2.5 TD 86KM 63kW
usterki jakie miałem to tak naprawdę nic poważnego normalne zużycie,ogólnie silnik,pompa wtryskowa,skrzynia napędynieruszane/uszczelka gł. moja głupota/ zaczyna lecieć blacha ten mincek nigdy mnie nie zawiódł i o to chyba chodzi
~jamil@o2.pl
Soft Top 2.3 TD 95KM 70kW
Bardzo wdzięczne ekonomiczne autko ,o ponadczasowym wyglądzie,tanie w eksploatacji , niezawodne.
3,8
~Buuz
Soft Top 2.5 TD 86KM 63kW
Auto mam niecały miesiąc. Spalanie na mieście 8.5 (lato) spokojna jazda max 70km/h. Trasa do 100km/h 8 Brak części oryginalnych. A Misiek nie lubi zamienników. Wymiana rozrzadu ( bez pompy wody ) i oleju 550 pln u mechanika. Tragedii nie ma. Wygodne autko do codziennego użytkowania. (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~Mietek43
Soft Top 2.5 TD 86KM 63kW
Elastycznośc przy takim przebiegu to juz nie jest fajna, bo czuje sie jarzmo czasu , ale nie ma na co narzekac , choc troche głośno w środku (Silnik)
3,4
~klinex