Zapytaj o ofertę specjalną na nowy samochód Mitsubishi Pajero

Jak na auto o takiej wartości to porażka. NIE POLECAM a nawet ODRADZAM
~dentysta1
Standard 2.8 TD GLX 125KM 92kW
Mitsubishi Pajero II
Coż sporo i tak napisałem jeżeli ktoś planuje zakup samochodu terenowego, Pajero wydaj się być b, dobrym rozwiązaniem. Komfortem jazdy zdecydowanie przewyższa 4runnera czy patrola, dodatkowy zaleta centralny mechanizm różnicowy umożliwia jazdę 4x4 na suchej nawierzchni co w patrolu i 4runnerze jest nie możliwe.
~prezes
Terenowy 1.8 GDI 120KM 88kW
Mitsubishi Pajero Pinin
bardzo fajny samochód, automatyczna skrzynia, napęd super select, klimatyzacja, elektryka, nie ma się do czego przyczepić
3,3
~rumburak 8080
Mitsubishi Pajero III
Super auto, gdyby nie to, że padła mi pompa wtryskowa (nowa 26 tyś.) i przerdzewiał zbiornik paliwa (ponoć typowe, nowy 4 tyś.)
~jaro555
Mitsubishi Pajero III
To auto ma 7 lat i nic się w nim nie dziej. Może trochę więcej pali - ale ma prawdziwą klasę. Przez najbliższe 10 lat nie zamierzam go sprzedawać. Oczywiście nie jest to auto do intensywnej eksploatacji na trasie i pracy Przedstawiciela Handlowego - od tego są inne samochody. To auto ma określone walory użytkowe nieocenione w pewnych warunkach i za tę pewność i niezawodność trzeba trochę więcej zapłacić.
~pajero dakar
Mitsubishi Pajero III
miałem pierwsze pajero z roku 2000 również 3,2 did przeszedłem na touarega ciągle cos kontrolki to na bieżąco sie zaswiecały awaria goniła awarię (lipa) Q7 fatalna skrzynia biegów!!!!X5 jakos mi nie pasowało to auto a sprzedaz to tragedia bujałem sie z tym autem prawie 3 miechy hehe i wróciłem do pajero tym razem wersja dakar 3,2 did 2006 i mi pasuje :))
~Jacek
SUV 5d 3.2 Di-DC 170KM 125kW
Mitsubishi Pajero IV
To auto bardzo fajne,wziąłem go na firmę w leasingu(dostałem dobre warunki u dilera),może nie jest już totalnie prawdziwą terenówką(brak ramy,niezależne zawieszenie 4 kół,poza tym nawet żal porysować w terenie auto za 250 tys...)ale też na pewno nie zwykłym Suv-em.Bardzo wygodny,w mojej najwyższej wersji nie można na nic narzekać,dużo miejsca.W trasę jest idealny.Jeśli ktoś dużo jezdzi po mieście to lepiej w garażu mieć też coś mniejszego.
~Terenowiec
Terenowy 2.0 GDI 16V 129KM 95kW
Mitsubishi Pajero Pinin
Całokształt oceniam dobrze. Posiadam Pinina (wersja długa) dopiero od niedawna ale nawet po tak krótkim czasie(niecały rok) daje się zauważyc że jest to bardzo wdzieczne auto.
~wojsyl
Terenowy 2.0 GDI 16V 129KM 95kW
Mitsubishi Pajero Pinin
Idealne autko dla dwóch osób, które potrzebują jeździć poza asfaltem. Dobre również do miasta (zwrotne). Niezłe właściwości terenowe. Jedyny minus to mały bagażnik.
~Cyklop
Mitsubishi Pajero III
Dobry czołg - mocny, niezawodny i bezpieczny zarówno z wyglądu, jak i w środku. A co do środka. Japończycy montują generalnie dziwne plastiki, piszę \"dziwne\", bo pierwsze wrażenie po ich dotknięciu jest kiepskie - taniość, sztywność, twardość. Ale proszę Państwa, przy rozbiórce wnętrza jeszcze nigdy żaden plastik w Pajero mi nie pękł, oczka, zaczepy i bolce są trwałe. Zatem do \"dziwnego\" wyglądu plastików w Pajero proszę się przyzwyczaić....
Mitsubishi Pajero