Ocena kierowcy - Mitsubishi Pajero IV SUV 5d

BOB_Budowniczy_Pajero, 7 lat temu
Silnik 3.2 DOHC 200KM 147kW
Rok produkcji 2016
Mitsubishi Pajero IV SUV 5d 3.2 DOHC 200KM 147kW 2009-2016 - Oceń swoje auto
Przeniesienie napędu : 4x4 SuperSelect, ani razu nie zatrzymałem się w błocie, czy w zaspach. Tylna blokada często używana jak spadnie deszcze na budowie :) Fordy Rangery i VW Amaroki stoją i się zakopują, a ja przejeżdżam obok :)
Samochód rewelacyjny dla osób szukających tego typu pojazdów! Właściwości terenowo rewelacja. Jestem inspektorem budowlanym, przydaje się taki pojazd, jeźdzę po całej Polsce.
Wszystko działa jak powinno, silnik słychać i tak ma być, wg mnie ma przyjemny dźwięk, w Toyocie nie było lepiej!
Zmienia kiedy trzeba, redukcja ok.
Biorąc pod uwagę gabaryty pojazdu, to zachowuje się jak konkurencja(Toyota), albo lepiej?!
Bardzo Dobra
No cóż w porównaniu do osobówki, do jakiegoś "niemca" to słabo wypada, ale już w porównaniu do Toyoty czy innego "japończyka" to jest Dobrze. Minus... mam 189cm, fotel na maksa do tyłu i nadal za blisko, kierownica też powinna być wyżej, za to wsiadanie/wysiadanie super.
Bez zastrzeżeń: lato/zima OK
Bardzo dużo miejsca, nawet na 7 osób!
Nie za bardzo wiem o czym ludzie piszą, że jest tutaj głośno, albo moja wersja jest wyciszona, albo mnie to nie przeszkadza?! Ten silnik i samochód musi być "słyszalny" dla kierowcy.
Hmmmm... trochę taniej niż w Toyocie
Cena do jakości zdecydowanie BARDZO DOBRZE! Na pewno lepiej niż w "NIEZAWODNEJ TOYOCIE"
Na razie nic się nie zepsuło. Przejechane 73420km. Głównie trasa pomiędzy miastami a potem mały "teren" po budowach.
100% bezawaryjności.

On - zużycie paliwa dla silnika 3.2 DOHC 200KM 147kW [l/100km]