Oceny Mitsubishi Space Runner – wybierz generację

Najnowsze oceny Mitsubishi Space Runner

4,1
~wloczykijcm
Minivan 2.0 136KM 100kW
Auto kupiłem bardzo zadbane wewnątrz 2 lata temu za 5500 tys. Jego mankamentem było szumiące łożysko na biegu jałowym. Autko kupione u małego sprzedawcy, sprowadzającego po 2-3 auta z Niemiec. Urzekło mnie ładnym wyglądem, funkcjonalnością idealną pod małe dziecko (nasza córeczka miała wtedy 2 miesiące). Egzemplarz miał na liczniku 168tys i wszystko wskazuje, że faktycznie tyle przejechał. Na początku wymieniłem sprzęgło, elementy zawieszenia,...
~Wojciech
Minivan 2.0 136KM 100kW
Samochód naprawdę godny polecenia ,wygoda ,przestrzeń w środku ,pakowny bagażnik,super samochód na wyjazd ,bezawaryjny silnik ,jedynie zawieszenie to jak w każdym samochodzie trzeba dbać zważywszy na stan dróg,części pod dostępem nawet zamienniki niedrogie.Niemcy doceniają te samochody jeżdżą do dzisiaj,jeszcze starsze.Nie ma problemu z temperaturą rosnącą ciągle stała nie jak we francuskich autach.
~trenok
Minivan 1.8 122KM 90kW
Oceniam na 4 tylko dlatego, że autko posiadam od miesiąca, więc na początek mogę napisać, że jest świetne osobiście czuję się jak co niektórzy w najlepszym mercedesie, to autko musi mi służyć przez wiele lat więc będę o nie dbać jak o prawdziwy skarb.
~martinez46@interia.pl
Minivan 1.8 122KM 90kW
Przejechałem nim 120 tys. km przez 7 lat, a ma 242 tys. w sumie. Poważne awarie kosztowały mnie 1000 zł, a drobne 150 zł Części eksploatacyjne są tanie, np. łącznik stabilizatora 40 zł, sworzeń wahacza 50 zł
2,8
~alexx
Minivan 2.0 136KM 100kW
NIESTETY jestem trochę zaskoczony=rozczarowany..wygodny to on jest przy dluzszych trasach, ale ten huk silnika DOBIJA przy 150 kmh trche ciszej. to juz 14 auto w moich rękach i liczylem na więcej po JAPANACH. A juz mialem toyotę nisana hondę moze mam pecha o tego wozu..ALE JUZ wiem KUP NOWE 2 lata bez problemu TAAAKIE wyjscie. SPACE RUNNER ocea ogólna 2,90
~sambor
Minivan 1.8 122KM 90kW
Za 14 500zl(stan byl doskonały),mam w pelni wartosciowe auto rodzinne,ktore bardzo czesto robi za ciężarowe,w terenie też dosc dzielne(wada małe koła),sprawdzilem w wyprawach na ryby,a i w trasie bez kompleksów,a spod swiatel,jak najdzie mnie fantazja ułańska,czesto inni widza tylko tył mojego runnerka
Minivan 1.8 122KM 90kW
Ciekawy, niestandardowy samochód dla indywidualisty/ki z rodziną - tak przynajmniej mówi reklama tego wozu sprzed 15 lat. Lekko podwyższone zawieszenie jak w miejskiej terenówce. Pojemna buda jak w kombiwanie. Silnik o sportowym zacięciu, spojlerek, białe zegary i alufelgi w standarcie. Ten samochód ma skomplikowaną, ale zdecydowanie sympatyczną osobowość.
~Zdzisław fhbratek@o2.pl
Minivan 1.8 122KM 90kW
Jeździmy tym samochodem od czterech lat ,moje trzy córki,zdobywały kolejno prawo jazdy i krztałciły swoje umiejętności w prowadzeniu auta odzierając lakier ze wszystkich stron. O stłuczkach już nie wspomnę. Samochód niezniszczalny!
~Jacek
Minivan 1.8 4x4 122KM 90kW
Autko super, w zupełności zasługuje na swoją dobrą opinię. Tylko trochę za twarde zawieszenie i nie mało pali ale za to w 100% bezawaryjne. Tak jak już wspomniałem miałem wcześniej XMa i komfortu zawieszenia pneumatycznego nic chyba nie pobije ale za to drobnych usterek było co niemiara. Ogólnie Space Runner to auto dość dziwne bo minivan którym jeżdzi sie jak terenówką z silnikiem o charakterze sportowym.
~tomek
Minivan 2.0 136KM 100kW
Auto jest funkcjonalne i praktyczne, ale jest problem z częściami. Nietypowy model i krótko produkowany powoduje taką sytuację. Nie wiem co by było jakbym musiał wymienić skrzynię albo jakąś pompę, chyba tylko w serwisie. Ja np. szukam od pół roku sprężyny gazowej do klapy i nie mogę znaleźć. (w aso 530szt.)
Mitsubishi Space Runner