Lista ocen Nissan Almera I (221) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 384 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~sharkky@poczta.onet.pl
Hatchback 2.0 D 75KM 55kW
za tą cenę wart uwagi. swoją niezawodnością bije wszystkie fiaty, peugoty itp. na łeb. i nie płacimy za znaczek jak w przypadku audi czy vw. ogólnie stosunek jakość/cena oceniam na b.dobry.
~Łodzian
Sedan 2.0 D 75KM 55kW
Auto bardzo niedoceniane, a naprawdę tanie! W porównaniu z niemieckimi, które są bardziej modne (a wiem co mówię bo miałem wcześniej 2, a i znajomi takie użytkują) duużżżoo lepsze - naprawdę polecam.
~MAREK
Hatchback 1.6 99KM 73kW
Odkąd posiadam ten samochód,poza wymianą oleju i filtrów ,nic do niego nie dołożyłem!!!w porównaniu z golfem 3,którym jeżdziłem 7 LAT i do którego sporo dokładałem ,ALMERA TO -REWELACJA!!!
~kristal@poczta.fm
Sedan 1.4 87KM 64kW
Używany taki model można kupic za śmiesznie małe pieniądze w porównaniu z Hondammi i Toyotami a bezawaryjność nawet lepsza. No cóż ale i tak fakt braku klimy skłania mnie do sprzedaży.
~maciusb@go2.pl
Sedan 1.4 87KM 64kW
No cóż... Almera jest zapewne trochę droższa niż Fiat Bravo, Seat Ibiza itp. Ale za trochę wyższą kwotę jaką wyłoży się na Almerę (lub inny produkt Japoński) satysfakcja z użytkowania będzie naprawdę wysoka.
~Yanosik z Wrocławia
Sedan 2.0 D 75KM 55kW
Samochód tani przy odsprzedaży i stwierdziłem,że jak mam go sprzedać w cenie roweru i kupić inne cudo ,które będę poznawał ,to wolę starą Almerę ,której nic nie dolega.
~tomy@ansibl.com
Hatchback 1.4 S,GX,LX 75KM 55kW
Almery, zwłaszcza N15 są drogie, za 12 letnie auto zapłaciłem z opłatami celnymi 7000 zł Golfa miałbym za połowę tej ceny ... ale nie chcę go nawet za darmo :-)
~piter284@wp.pl
Hatchback 1.6 SR,SLX 90KM 66kW
Za tą cenę można poszukać zadbanego i w miarę młodego egzemplarza w dobrym stanie co będzie służył długo i niezawodnie a wygląd to już kwestia gustu i indywidualnych upodobań.
~psone11@o2.pl
Sedan 1.4 87KM 64kW
Jakość świetna, ale niestety dla kupującego dość sporo kosztuje i wielu wybiera np. Golfa 3 rownież uważanego za malo awaryjny samochod. Jednak dla mnie Almerze do pięt nie dorasta:))
Dziennik kosztów dla Nissan Almera I
6,6
7,8
8,8
~aszczot@wp.pl
Hatchback 2.0 D 75KM 55kW
Za ten samochód zapłaciłem około 13000 PLN. Było warto. Jeżeli ktoś szuka auta do codziennej, spokojnej, wygodnej, ekonomicznej i bezusterkowej jazdy - polecam.