Lista ocen Nissan Almera I (221) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 384 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Xsiaze
Hatchback 1.4 87KM 64kW
uwazam ze ceny uzywanych egzemplarzy sa relatywnie wprost proporcjonalne do jakosci ,choc uwazam ze nadal japonska motoryzacja jest malo doceniana
~geges
Sedan 1.4 87KM 64kW
Niewielkie usterki i dość duże zużycie paliwa i tak nie psują ogólnego bardzo dobrego wrażenia, jakości podzespolów i wykonania przy atrakcyjnej cenie. Polecam
~birk
Sedan 1.4 87KM 64kW
Jak na używane auto z tego rocznika, nawet biorąc poprawkę na wyposażenie, klimatyzacja i elektryka, można kupić Almerę po bardzo przystępnej cenie.
~Damian (gg:539082)
Hatchback 2.0 D 75KM 55kW
Rocznikowo i wyposażeniem Nissan jest ciekawą propozycją w stosunku do takiej ceny, która jest naprawdę niska w stosunku do konkurencji
~Piotr
Sedan 1.6 99KM 73kW
Taka almerke mozna kupic za 10-15 tys a auto pojezdzi dlugo no i niezawodnie Polecam wzystkim bo jest to naprawde bardzo dobry i wytrzymaly somochod
~Artoo
Sedan 1.4 87KM 64kW
Samochód kupiłem z przebiegiem 125 000 km i na podstawie dotąd przejechanych 10 000 mam prawo sądzić że pojeżdżę nim bez problemu jeszcze kilka lat
~mareks
Hatchback 1.6 99KM 73kW
Zakup w EU spowodował, że za cenę modelu 1,4 LX mam 1,6 SXL bardzo bogato wyposażony z welurową tapicerką, klimatyzacją i jedną poduszką
~krakow_stan@poczta.fm
Hatchback 1.6 99KM 73kW
W tej wersji ze wszystkimi "bajerami"- a taki sprzedają Nissan Niederlanden. Niestety ten model w Polsce osiągał już wtedy zwariowaną cenę.
~ŁośKtoś
Hatchback 1.6 99KM 73kW
Kupiony jao 13-latek za jakies 6 tys z kawałekiem.Napewno dostał w prawy róg.Stosunek cena jakość między dobrze a przeciętnie
~micek
Sedan 1.4 87KM 64kW
REWELACJA. Ceny za ten model sa wybitnie niskie. Nie ma sie nad czym zastanawiac (tylko sprawdzic samochod przed zakupem;)