Lista ocen Nissan Almera I (260) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 345 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~k.c.
Sedan 1.4 GX,LX 75KM 55kW
Jestem pozytywnie zaskoczony. W porównaniu z konkurencją, bardzo cichy. Swobodnie można rozmawiać przy 130 km/h.
~Michał
Hatchback 1.4 S,GX,LX 75KM 55kW
Cicho pracujacy silnik i inne podzespoly powoduja uczucie odciecia od swiata i kazdy nowy pasazer jest w szoku. Bardzo mile uczucie
~Chabasek
Hatchback 1.4 S,GX,LX 75KM 55kW
Wyciszenie to najwiekszy mankament, nie slychac mysli przy 130 :) za to slychac halas wewnatrz. Do 110 km/h jest super.
~Piotr
Sedan 1.6 99KM 73kW
Idealnie 300000km zadnych zgrzytow plastikow zadnych nieprzyjemnych odglosów nawet przy jeździe z duza predkosca
~nismo1984@o2.pl
Sedan 1.4 87KM 64kW
Głośno się robi ok. 160-ciu ale może to kwestia opon. Myśląc o lepszym sprzęcie audio trzebo trochę zainwestować.
~elvis
Sedan 1.4 87KM 64kW
Do 100-120 km/h jest OK wyżej już męczy głośny hałas silnika powietrza, wtedy przydaje sie radio, trochę stuków przy nierównościach
~morwa5.wp.pl
Hatchback 1.4 S,GX,LX 75KM 55kW
Jeżdżę jeszcze na oryginalnych Dunlopach i jest O.K. Przy większych prędkościach gdy zamknę szyby jest naprawdę też bardzo dobrze
~Osa, pawelos@priv.onet.pl
Hatchback 1.4 S,GX,LX 75KM 55kW
Można swobodnie rozmawiać przy każdej prędkości jazdy (może do granicy 160 km/h, wtedy powinno się uważać, a nie rozmawiać)
~BeiZik
Hatchback 1.4 S,GX,LX 75KM 55kW
To podstawowy stary kompakt więc jak na te czasy było ok - nawet wiatr w uszczelkach mi nie gwizdał.
~BeiZik