Oceny Nissan Almera I Sedan 1.6 99KM 73kW 1995-2000

Nissan Almera I Sedan 1.6 99KM 73kW 1995-2000 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Nissan Almera I Sedan 1.6 99KM 73kW 1995-2000

Nissan Almera I
Niezawodnosc nissana potwierdzona!!!! ale musi to byc orginalne Made in Japan!!! To jest naprawde dobre auto!!,Jedynie silnik mógłby byc bardziej dynamiczny ale przeciętnemu uzytktownikowi wystarczy nawet 1.4 16v 87km
Nissan Almera I
Kupiłam dwie almery: pierwszą i zarazem ostatnią. Jeździ dobrze, ale jakość wykończenia jest bliska zeru. Trzeszczy, skrzypi i grzechocze. To sprawia, że nie sposób polubić tego samochodu, skoro na comiesięczne wycieczki do serwisu wypaliło się już bak paliwa. Znajomi nazywają go ironicznie "skrzypkiem".
Nissan Almera I
To mój pierwszy Japończyk i kupiony trochę z przypadku, lecz zalety tego auta uwidaczniają się z wiekiem ...ono ma ich coraz więcej !!! Dbam tylko o płyny świece i filtry, to musi być dobre i niekoniecznie z serwisu ! Niestety, szkoda wielka, że to się już nie powtórzy i wedłóg opinii kilku kumpli i mechaników: nie kupujcie nigdy Japończyka produkowanego, czy składanego w Europie !!!

Usterki Nissan Almera I

Nissan Almera I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~ [email protected]
Nissan Almera I
BARDZO FAJNE AUTO NIE MAM DO NIEGO ŻADNYCH ZASTRZEŻEŃ , SILNIK WYDAJE CIEKAWY ODGŁOS JAK DLAMNIE 5 Z PLUSEM!!!WYBRAŁEM TO AUTO BO DOBRZE STUNINGOWANA ALMERA TO RARYTAS NA POLSKICH DROGACH I NIE ŻAŁUJE SWOJEGO WYBORU DODAŁEM JESZCZE DO NIEGO KOMPLET OSPOJLEROWANIA , A;UFELGI I PRZYCIEMNIŁEM SZYBY... WSZYSTKIM POSIADACZOM TYCH AUT ŻYCZE SZEROKIEJ DROGI
~kater
Nissan Almera I
autko ma chyba tylko jedna wade - nie jest zbyt ladne (ale de gustibus) i troche na nie rdza wchodzi bo jest po paru malych puknieciach (blacha, swiatla, przod, tyl - wiec rdza nie dziwi). to autko ma u mnie dozywocie, a nastepne jakie kupie to tez bedzie nissan (wczesniej mialem sunny). krotko mowiac - almera jest godna polecenia!
~Kuba
Nissan Almera I
Gdyby wrzucić całą mechanikę w karoserię audi byłby to najtrwalszy samochód na świecie!!!!
~babciek
Nissan Almera I
W sumie jak na tej wielkości auto, tej klasy i tylu lat to nie ma się do czego przyczepić. Odpalasz i jedzie niezależnie od warunków. Można zabrać trochę na pokład.
~A. STALEWSKI
Nissan Almera I
Dobre, niezawodne auto. Szkoda, źe zakończono jego produkcję.
~olo
Nissan Almera I
Jeżeli auto jest użytkowane z uwzględnieniem zasad prawidłowej eksploatacji odwdzięczy się bezproblemowym funkcjonowanim
~Michał
Nissan Almera I
auto ekonomiczne ładne i wygodne polecam wszystkim i za nieduże pieniądze i oczywiście to japończyk.
Nissan Almera I Sedan