Lista ocen Nissan Almera I Sedan 1.6 99KM 73kW 1995-2000 (13) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotr
Sedan 1.6 99KM 73kW
Taki przebieg a usterek w zawieszeniu prawie nie było co jakies 80tyś wymieniane są końcowki ale to normalka na naszych drogach,(Np przednie amortyzory są jeszcze orginalne fabryczne a trzymaja jak nowki)Tylnie amory byly wymienione drogie bo 500zl za sztuke,Hamulce super zwłaszcza w wersjach z 4 tarczami i abs(tak jak u mnie) Auto prowadzi sie idealnie nawet z duza predkoscia w zakretach(Nigdy nie wyleciałem z drogi)
~babciek
Sedan 1.6 99KM 73kW
Dałbym 5 gdybym nie jeździł Focusem kombi, a tak tylko 4. Bardzo dobrze trzyma się drogi. Mało co jest go w stanie wyprowadzić z równowagi. Czasami głośno działa, ale to zasługa polskich dróg.
~dodadas@poczta.onet.pl
Sedan 1.6 99KM 73kW
Ja kocham czuć drogę pod siedzeniem...tak jest twardy !!! Sprężyny Weitec potęgują jeszcze te doznania ale leży na drodze jak gokart i nic nie buja się na boki! Wytrzymuje nawet nasze drogi !!!
~Kuba
Sedan 1.6 99KM 73kW
PO za jakimiś gałkami wszystko orginalne w 100% sprawne, dobre wspomaganie. Zawieszenie idealne na polskie drogi!!!
~sonar
Sedan 1.6 99KM 73kW
Świetnie trzyma sie jezdni. Bardzo precyzyjny układ kierowniczy. Zawieszenie świetnie tłumi poprzeczne nierówności.
~janusz .k
Sedan 1.6 99KM 73kW
miekie zawieszenie przod od tylu dochodza halasy od zaweszenia niewiem czy to wada albo awaria
~kater
Sedan 1.6 99KM 73kW
troche miekkie; amortyzatory bez wymiany wiec mogloby byc lepiej
~Przemek, Pszemmek@poczta.onet.pl
Sedan 1.6 99KM 73kW
Naprawde mi odpowiada, komfortowy ale dość pewny. Hamulce extra (4 x tarcze, ABS)
~olo
Sedan 1.6 99KM 73kW
Układ jezdny dość precyzyjny, w miarę komfortowy.
Dziennik kosztów dla Nissan Almera I Sedan 1.6 99KM 73kW
7,9
~binczus
Sedan 1.6 99KM 73kW
dzieki tylnej skretnei belce można naprawde poszleć
Nissan Almera I Sedan