Lista ocen Nissan Almera II Hatchback (11) - Karoseria

Na liście zabraknie 375 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Lukki81
Hatchback 1.5 90KM 66kW
tutaj jak wiadomo - cudów nie będzie, japończyk - no trzeba się liczyć z rudą ale jak się dba,konserwuje, wymieni progi i nadkola porobi po 20 latach auta to potem spokojnie myślę się pojezdzi jeszcze z 8 lat.U mnie auta ma ciężko - stoi pod chmurką w mieście pod blokiem, sól sypana, nie dziwie się że ruda łapie. Auto warte napraw blacharskich bo jest wołem roboczym i potrafi być dynamiczne.
~Jakub1979
Hatchback 1.5 90KM 66kW
bardzo słaba nieocynkowana blachówka. Jeśli sie kupi auto z korozją to można w nieskończoność likwidować ogniska rdzy. Jeśli ktoś ma kase to może je usunąć szybko i zabezpieczyć przed kolejnymi. Newralgiczne miejsca to progi i podwozie oraz przednie wzmocnienie i pas na którym stoi chłodnica. Reszta blachy spoko.
~almeraessasitosprzedamOPLA
Hatchback 1.5 16V 98KM 72kW
mój nie rdzewieje cały ale w niektórych miejscach jest ruda ale to do naprawy ale najgorsze że cieknie do bagażnika woda przez dach i trzeba drutować
~almeraessasitosprzedamOPLA
~powerTGS440
Hatchback 1.5 16V 98KM 72kW
Model trafił mi się zadbany i profesjonalnie oraz regularnie (profesjonalnie) konserwowany - wygląda mimo 19 lat jakby dopiero z fabryki wyjechał.
~ALmer
Hatchback 1.5 90KM 66kW
rdza progi i nadkola - ale w tym wieku to normalne - auto ma 18 lat i jest autem klasy bodajże C - nie wymagajmy cudów. Jest ok.
~Orphan Black
Hatchback 1.5 dCi 82KM 60kW
Zjada nas rdza ale auto sprowadzone wiec nie wiadomo co się z nim wczesniej działo i nie jest garażowane
~Paweł
Hatchback 1.5 16V 98KM 72kW
RDZA RDZA RDZA, opisałem to powyzej . Norma w japonskich autach.
~Mario
Hatchback 1.8 16V 116KM 85kW
Tu całkiem przyzwoicie. Bardzo mało rdzy.
~Michał
Hatchback 1.8 114KM 84kW
Ruda szaleje na progach, klapie bagażnika i nadkolach
Nissan Almera II Hatchback