Lista ocen Nissan Almera II Hatchback 1.5 16V 98KM 72kW 2002-2006 (34) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 31 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bardzo zadowolony
Hatchback 1.5 16V 98KM 72kW
Coż za 51 800 zl otrzymałem samochód wartości prawie 59 000 zl,gdyż obowiązywała obniżka 4100 i za darmo dostałem lakier metalik,alarm i dywaniki.Auto jest kompletnie wyposażone:4 pp,ABS,EBD,Brake Assist,Klimatyzacja,elektryczne szyby,wspomaganie,centralny zamek i radio Cd+6 głośników-wszystko firmy Clarion.nie ma lepszego auta tej kalsy tak wyposażonego za ta cenę.A w dodatku to Japończyk:)Golf z tym wyposażeniem to wydatek minimum 70 000 i...
~Janko
Hatchback 1.5 16V 98KM 72kW
Almera, podobnie, jak inne "japończyki" robiona jest w Europie, więc nie ma co mażyć o japońskiej jakości. Nie sądzę, żeby pod tym względem Almera była gorsza od Corolli, Civica, czy Space Stara. Za to cenowo jest zdecydowanie lepsza. Ja sam, po uwzględnieniu upustów, zapłaciłem od 4 - 6 tyś mniej, niż musiałbym zapłacić za inne (oczywiście również z uwzględnieniem upustów). Z samochodami typowo europejskimi nie porównuję, bo 3 lata gwarancji...
~PeeM
Hatchback 1.5 16V 98KM 72kW
Za 44 tys. PLN ciężko było o lepsze dla mnie auto. W sam raz dla człowieka bez kompleksów, który traktuje samochód jako środek transportu, a nie jako przedłużenie którejś z części swojego ciała. Jest klima, są dwie poduchy, jest ABS z BA, są elektryczne szyby, w miarę elastyczny silnik, duży bagażnik. Zamontować radio - i czego chcieć więcej?
~Aachener
Hatchback 1.5 16V 98KM 72kW
Jak dla mnie w porownaniu z konkurencja stosunek jakosci oraz standardowego wyposazenia do ceny jest bardzo korzystny. Szczegolna uwage nalezy zwrocic na wersje Acenta, ktora za ok. 60 tys - oferuje kompletne wyposazenie jakie obecnie jest dostepne w klasie compact, wraz z komputerem pokladowym i 5 calowym wyswietlaczem na desce tozdzielczej.
~Lukasz
Hatchback 1.5 16V 98KM 72kW
Za nieduże pieniądze dostajemy solidnie poskładany, trwały, aczkolwiek "wiejący tandetą" we wnętrzu samochód. Materiały użyte do wykończenia wnętrza są bardzo liche, jednak nie można zarzucić Nissanowi, że są źle spasowane. Po 142tyś km nic nie trzeszczy i nic nie puka.
~Kier_ownik
Hatchback 1.5 16V 98KM 72kW
Nieźle trzyma cene samochodzik, mimo że to niejest już czysty japończyk, to warto jest swojej ceny, a jego bezawaryjność dalej jest na rewelacyjnym poziomie. Warto dodać, że w/g Dekry Almera jest nr 1 pod względem skuteczności chamulców aut do lat 5.
~aaa
Hatchback 1.5 16V 98KM 72kW
Bardzo dobra cena za samochów w wersji Visia + (praktycznie wszystko co samochód wininen mieć jest już w standardzie - np. ABS+EBD+BA, klimatyzacja, zamek centralny, szyby elektryczne, a nawet ...... aktywne zagłówki). Gdyby nie drobiazgi ........
~Paweł
Hatchback 1.5 16V 98KM 72kW
Tu zalezy, wszystko od danego kompletu .Ja osobiscie miałem pecha. Trafiłem na egzeplarz ktory był bardzo w złym stanie. Jeśli znajdziemy Almerke zadbana w cenie około 6-7 tys naprawde można byc mile zaskoczony z jazdy tym samochodem.
~Zbych
Hatchback 1.5 16V 98KM 72kW
Nawet nie chce pamiętać ile zapłaciłem, traci na wartości jak DAEWOO. Za te pieniądze kupiłbym coś z czego jest przyjemność z jazdy (5 lat starsze) i wciąż bym nim jeździł! P.S. Ale jeżdżę teraz HONDĄ i kocham to auto!
~semen
Hatchback 1.5 16V 98KM 72kW
Nie moge powiedziec ze kupiłem je tanio a to z racji tego ze w aucie było duzo bonusów jak : 16 felgi, tuba basowa, 2x lcd, dvd, mp3, ps2 i twarde zawieszenie, ale samochód dał mi duzo radosci z jazdy i mysle ze był wart tej kasy
Nissan Almera II Hatchback