Lista ocen Nissan Almera II Hatchback 1.5 16V 98KM 72kW 2002-2006 (41) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~PeeM
Hatchback 1.5 16V 98KM 72kW
Chcesz ciepło? Jest ciepło. Samochód szybko się nagrzewa i wolno studzi (po pół godzinie po wyłączeniu silnika płyn chłodzący nagrzewa się wyraźnie szybciej). Klimatyzacją nie chłodziłem (zima), ale nie sądzę, żeby było gorzej. Jak na tę klasę - bardzo dobrze. Ciężko wymagać automatycznej klimy dwustrefowej, a podgrzewane siedzenia jak dla mnie to gadżet.
~Aachener II
Hatchback 1.5 16V 98KM 72kW
Montowana w standarcie manualna klimatyzacja dobrze chlodzi, latwa obsluga panelu wentylacji i ogrzewania, ogrzewanie bez zarzutu, standartowa glosnosc pracy wentylatora nawiewu, tendencja do parowania bocznych szyb podczas deszczu i strumieniu powietrza skierowanym, na przednia szybe. Szybkie odmrazanie tylnej szyby w zimie.
~Hajto
Hatchback 1.5 16V 98KM 72kW
Ogrzewanie rozgrzewa się dość długo, a klimatyzacja u mnie chyba nie działa. (Mówię chyba, bo niby kompresor chodzi, niby środek jest, a ochłody nie widać). Dlatego też w lecie zdecydowanie preferuje otworzyć okna, a w zimie jechać w czapce.
~Kier_ownik
Hatchback 1.5 16V 98KM 72kW
Klima automatyczna daje sobie radę. Samochód bardzo szybko się nagrzewa i to tu jest rewelacyjne. W zime kilometr i już cieplo. Duży plus dla sekwencyjnego gazu, który momentalnie sie włącza, a wiadomo że do tego potrzeba mu temperatury.
~aaa
Hatchback 1.5 16V 98KM 72kW
Klimatyzacja i ogrzewanie wydajne. Przy podróżowniu z kompletem osób (4+) szybko parują tylne szyby. Zbyt duży "przeskok" między 1, a 2 biegiem dmuchawy (stąd 2-gi bieg jest stosunkowo głośny, a 1-szy oferuje zbyt mało wydajny nadmuch).
~Bardzo zadowolony
Hatchback 1.5 16V 98KM 72kW
Bez problemu.Klima bardzo szybko schładza wnętrze!!Jedyny mankament to przy wyłączonej klimatyzacji w pochmurny, zimny dzien z nawiewów np. stojąc w korku zaczyna lecieć ciepłe powietrze-dziwne,ale cóż:)
~Paweł
Hatchback 1.5 16V 98KM 72kW
Bez zastrzeżeń , Ogrzewanie super sprawa, chwilka i ciepło nawet na mrozie -10, Klimatyzacja jak najbardziej zasługuje na uznanie, chłodzi az miło. Nie miałem z tym zadnych problemow.
~lata1984
Hatchback 1.5 16V 98KM 72kW
klimatyzacja manualna sprawuje się dobrze. jednak daleko do klimatyzacji automatycznej. w lecie można się bardzo mocno schłodzić a w zimie grzanie po okolo 2-3 km jazy:).
~semen
Hatchback 1.5 16V 98KM 72kW
To jest to co sie mi podoba, po przejechaniu kilku mil w aucie jest juz ciepło (nie mam klimy), trwa to krocej niz 10 minut i to przy spokojnej jezdzie, przy ostrzejsze połowa z tego
Dziennik kosztów dla Nissan Almera II Hatchback 1.5 16V 98KM 72kW
8,4
~Flavio
Hatchback 1.5 16V 98KM 72kW
Klimatyzacja latem działa wolno i jest raczej mało wydajna. Natomiast problem zaparowanych szyb znika natychmiast. Podobnie rzecz się ma z ogrzewaniem - szybko i przyjemnie.
Nissan Almera II Hatchback