Lista ocen Nissan Almera II Hatchback 1.5 16V 98KM 72kW 2002-2006 (41) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jacek
Hatchback 1.5 16V 98KM 72kW
Wydaje mi się, że manualna klimatyzacja w tym modelu ma zbyt małą wydajność. Ogrzewanie szybkie i skuteczne. W wilgotne dni szybko zaparowują szyby.
~Adam
Hatchback 1.5 16V 98KM 72kW
Bardzo dobre ogrzewanie i klimatyzacja (po dobiciu miałem usterkę rozszczelnienie układu, jednak udało się naprawić).
~Mrozik
Hatchback 1.5 16V 98KM 72kW
szybko się nagrzewa a w lato jeżeli włączy się klimę i nastawi wyloty na siebie to czasem marzną ręce ale to chyba plus ;)
~Michał
Hatchback 1.5 16V 98KM 72kW
Grzeje ok. ale klima - jakoś słabo i wolno chłodzi. Po wymianie ( uzupełnieniu ) czynnika chodzącego nie zauważyłem znaczącej poprawy.
~PRAWY
Hatchback 1.5 16V 98KM 72kW
Klima działa dobrze i cichutko- troche delikatne sa piórka kierujące struge powietrza- dzisiaj wlasnie mi sie popsuło :(
~Janko
Hatchback 1.5 16V 98KM 72kW
ktoś czepiał się kiedyś, że wentylatory działają za głośno - cóż, chyba mam przytłumiony słuch, bo ja nic takiego nie stwierdziłem
~Adam
Hatchback 1.5 16V 98KM 72kW
Szybko się nagrzewa , kilma też chodzi bez zarzutu. Mogła by być tylko troszkę bardziej wydajna.
~m_isza@interia.pl
Hatchback 1.5 16V 98KM 72kW
dziala idealnie, ogrzewania jeszcze nie mialem okazji sprawdzic, ale klima jest bardzo wydaja!!
~almeraessasitosprzedamOPLA
grzanie git ale klima długo nabija kompresor ale może do mojego trzeba zajrzeć