Lista ocen Nissan Almera II Hatchback 1.5 90KM 66kW 2000-2004 (37) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 51 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jacek0923
Hatchback 1.5 90KM 66kW
Nagrzewa się bardzo szybko ( mimo, że nie ma elektrycznego dogrzewania), tylna szyba również rozmraża się w ekspresowym tempie. Klima chłodzi dobrze - jak dla mnie na wyższych biegach wentylatora nawet za bardzo. Niektórzy narzekają na parujące szyby - u mnie ten problem raczej nie występuje. Jedyny minus- gdy całkowicie otworzy się tylne szyby to powietrze wpada w nieprzyjemny dla ucha rezonans
~Lukki81
Hatchback 1.5 90KM 66kW
U mnie spoko. Grzeje dobrze. Klima jak działała sprawnie chłodziła. Teraz nie działa bo brak chlodziwa ale nie naprawiam bo generalnie zatoki mnie męczą i być może lepiej się niechłodzić w lecie i wychodzić potem na upał - bo kapie z kinola.REWELACJA
~OBG
Hatchback 1.5 90KM 66kW
Miałem wersję bez klimatyzacji więc latem trzeba było niestety jeździć z otwartą szybą. Natomiast zimą auto grzało świetnie. Uruchamiam silnik, chwila na odśnieżenie - wracam, a tam cieplutko :) Każdy zawsze był pod wrażeniem tak wydajnego ogrzewania.
~Jakub1979
Hatchback 1.5 90KM 66kW
Kratki prawe od strony drzwi pasażera potrafią się łamać. Konkretniej mocowanie wewnętrzne którego nie widać które pozwala obracać kratkami. Na szczęście stosunkowo łątwo da się ją wyjąć i wymienić
~waldemar_P
Hatchback 1.5 90KM 66kW
Szybko się nagrzewa, szybko się schładza (klima). Dobrze usytuowane wyloty powietrza, tak że zaparowane szyby ulegają szybkiemu wysuszeniu. Od drugiego biegu wzwyż trochę zbyt głośna praca dmuchawy.
~WOJ_t
Hatchback 1.5 90KM 66kW
klima małowydajna, w ciepłe dni musiała działać pełną mocą (nawet po napełnieniu), słabe opróżnianie parownika od klimy z wody (byłem z tym naet na serwisie) powoduje nieprzyjemny zapach
~Mariusz W
Hatchback 1.5 90KM 66kW
Wentylatory działają bardzo dobrze w zimie dają należyte ciepło nawet przy -25°C w lecie chłodzą jak trzeba nawet czasem aż za bardzo ale jest to czasem zbawieniem:)
~Vito
Hatchback 1.5 90KM 66kW
No nie można się tu spodziewać takich bajerów, jak dwustrefowa klimatyzacja. Automatycznej też nie ma. Dobrze, że jest manualna. U mnie brak jakichkolwiek problemów.
~Vito
~Kurant 28
Hatchback 1.5 90KM 66kW
dmuchawa hałasuje tak ze urywa głowe, nie ma innego wyjscia jak jeździc cąły czas na klimie i na 1 biegu dmuchawy; tył paruje ale to neima znaczenia dla kierowcy
Nissan Almera II Hatchback