Lista ocen Nissan Almera II Hatchback 1.5 90KM 66kW 2000-2004 (43) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 45 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maciek
Hatchback 1.5 90KM 66kW
to jednak chyba dosyc przecietnie. Niby silnik ma ladny dzwiek, ale pozyzej 130 jest zdecydowanie za glosny. Wyciszenie zawieszenia i firmowych opon tez slabiutkie. I stuka skrzynia. No coz, trzeba jezdzic z radiem i ladna muzyczka. I ladna dziewczyna by nie zawracac sobie glowy drobiazgami.
~StoneCold
Hatchback 1.5 90KM 66kW
w zadadzie nie ma roznicy miedzy 80 a 150 km/h. Wyciszenie ciezko ocenic miarodajnie bo przeciez wiele tez zalezy od rodzaju opon. Mam Toyo CF1 i troche mi szumia, wczesniej byly opony no name Triax i tak jakby bylo ciszej za to o wiele mniej stabilnie na drodze ...
~Jakub1979
Hatchback 1.5 90KM 66kW
Im szybcirej tym głośniej. Przy jeździe powyżej 120 już czujemy się jak w rakiecie. Auto moich parametrów wyciąga do 150km/h. Wtedy jest naprawdę glośno ale mi ten hałas nie przeszkadzał bo i tak przy tych prędkościach skupam się na jeździe a nie na gadaniu.
~WOJ_t
Hatchback 1.5 90KM 66kW
i to jest słaby punkt auta. słychać wszystko - szum powietrza, opon, silnik, skrzynię biegów, a nwet plastiki wykończeniowe dokłądają swoje 5groszy. wszechobecny hałas, chociaż do 90km/h jest jeszcze dobrze, to powyżej 110 km/h trzeba podnosić głos.
~prz
Hatchback 1.5 90KM 66kW
W trasie jest zaskakująco cicho. Skrzynia ma długie przełożenia i silnik w ogóle nie wchodzi na wysokie obroty. Szumy wiatru i toczenia umiarkowane. Gorzej w mieście. Zawieszenie hałasuje i silnik podczas przyspieszanie głośno warczy.
~OBG
Hatchback 1.5 90KM 66kW
Do 140 km/h można spokojnie jechać i rozmawiać nie przejmując się ogromnym hałasem. Czasem zdarzało się próbować uruchomić już pracujący silnik bo nigdy go nie było słychać w kabinie :D
~Sławek - Toruń.
Hatchback 1.5 90KM 66kW
Do 110 km/h w kabinie jest cicho. Powyżej tej prędkości zaczyna być głośno. Na postoju nie słychać silnika! Kilka razy zdarzyło mi się przekręcać kluczyk na III przy odpalonym silniku ;-)
~pawel
Hatchback 1.5 90KM 66kW
do 120 ok,denerwujące skrzypienie lampki nad głową w podsufitce, próbowałem już wszystkiego i dalej skrzypi, do tego piszczenie pedału sprzęgła, nie bardzo wiadomo gdzie nasmarować,ale można się przyzwyczaić
~Mariusz W
Hatchback 1.5 90KM 66kW
Pisałem już powyżej mogło być lepiej tragedii nie ma ale cudownie też nie jest. Można to w łatwy sposób poprawić nakładem pracy i dość małym nakładem pieniędzy.
Dziennik kosztów dla Nissan Almera II Hatchback 1.5 90KM 66kW
8,7
9,3
~Vito
Hatchback 1.5 90KM 66kW
Silnik nie daje się zbytnio we znaki, jednak dwugodzinna jazda, głównie autostradą jest nieco męcząca. Jest to spowodowane głównie szumami powietrza oraz opon.
Nissan Almera II Hatchback