Lista ocen Nissan Almera II Hatchback 1.8 114KM 84kW 2000-2002 (27) - Ergonomia

Na liście zabraknie 55 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maciej Łukasz Gołębiowski
Hatchback 1.8 114KM 84kW
W aucie znajdziemy kilka przydatnych schowków, fotel kierowcy ma w standardzie 3 płaszczyzny regulacyjne, a tyłu umieszczono też bardzo praktyczne drugie gniazdo zapalniczki. Jeśli coś przeszkadza, to trochę kiepsko zamykający się schowej w górnej części deski rozdzielczej. Lubi się otwierać leko dotknięty nawet przypadkiem.
~gak
Hatchback 1.8 114KM 84kW
Fotele przednie dobrze profilowane. Niestety brak regulacji lędźwiowej. Tylne siedzenia - gorzej pod wzgl. wygody. Ergonomia wskaźników i ułożenia kierownicy dobra. Niestety podświetlenia wielu przełączników w nocy zabrakło. Ilość schowków nadto wystarczająca.
~Kisar
Hatchback 1.8 114KM 84kW
Wnętrze może być, ale czy komuś udało się zmienić samodzielnie żarówkę prawego reflektora bez demontażu kilku sąsiadujących ustrojstw. W serwisie też mają z tym kłopoty - założyli krzywo
~bazancik@poczta.fm
Hatchback 1.8 114KM 84kW
Podtrzymuję opinię - dodam jeszcze szyby z filtrem UV, halogeniki do czytania z przodu, uchwyt na zakupy z przodu z prawej strony, schowek na monety pod bezpiecznikami itd.
~Hirmal
Hatchback 1.8 114KM 84kW
Wszystkie przełączniki logicznie rozplanowane,sterowanie radiem w kierownicy też jest.Jedynie więcej elementów mogłoby być podświetlanych
~nissan.almera@interia.pl
Hatchback 1.8 114KM 84kW
Wszystko OK. Brak mi tylko poziomej regulacji kierownicy, bo jestem troche wysoki (187) i lubie siedziec pionowo blisko kolka, wiec mocno zginam nogi...
~Qter
Hatchback 1.8 114KM 84kW
wszystko pod ręką, co prawda przydało by się sterowanie radiem z joistika ale to takie widzimisie,..
~Rafs nissan.almera@interia.pl
Hatchback 1.8 114KM 84kW
Schowków bez liku... tylko słabo działają trzymadełka na napoje. Wyższa butelka potrafi wypaść...
~zbiel@op.pl
Hatchback 1.8 114KM 84kW
wszystko madrze poukladane brak tylko ustawiania kierownicy w poziomie
~Michał, mikra_@poczta.onet.pl
Hatchback 1.8 114KM 84kW
Wszystko pod ręką. Gdy wsiadłem po raz pierwszy, czułem się jak u siebie w domu:)
Nissan Almera II Hatchback