Oceny Nissan Almera II Hatchback 2.2 dCi 136KM 100kW 2003-2006

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Nissan Almera II Hatchback 2.2 dCi 136KM 100kW 2003-2006

~Grzechalm
Hatchback 2.2 dCi 136KM 100kW
Jestem bardzo zadowolony z tego auta, zawsze zawiozla mnie do celu, jezdzi i odpala kiedy trzeba:) Polecam szczegolnie z tym silnikiem-najlepszy wybor do tego auta:)Silnik idealnie pasuje do tego auta. Dynamika wprost swietna, czesto ruszajac ze swiatel widac auta jedynie w tylnym lusterku:) Bardzo elastyczny dzieki duzemu momentowi obrotowemu. Wykorzystujac wyzsze obroty silnik robi sie troche glosny ale nie przeszkadza to az tak bardzo....
3,8
~Artur
Hatchback 2.2 dCi 136KM 100kW
Uważam, że auto jest dość dobre jak na swoją klasę. Liczyłem na większą niezawodność, ale trafiłem na zaniedbany egzemplarz. Myślę, że największą zaletą jest niska cena używanych aut oraz świetny, mocny silnik. Dobry zestaw głośników (oczywiście nie ma porównania do montowanych firmowych systemów nagłośnienia :-) ). Bardzo słabe wyciszenie auta w środku, uważam to dla mnie osobiście za największą wadę tego modelu. Drugim dużym minusem jest...
~kapsel
Hatchback 2.2 dCi 136KM 100kW
Dobry mocny silnik 200km/h nie jest problemem. Przyśpieszenie też bardzo dobre. Zawieszenie ogólnie cały układ jezdny perfekcyjny. Gdyby te spalanie mniejsze jedank wina może być spowodowana wadliwym przepływomierzem.
~eric.er@wp.pl
Hatchback 2.2 dCi 136KM 100kW
Jest to moja 5 almerka. Poprzednio były 2 x N15 i 2 x N16 2.2 Di. Bardzo udany wyrób, chociaż już nie tak dopracowany jak N15. Reasumując jest to o wiele lepsza alternatywa od europejskich wynalazków typu GOLF, ASTRA itp.
~Tomek
Hatchback 2.2 dCi 136KM 100kW
Generalnie auto z tym silnikiem godne jest polecenia. Ja kupujac je nastawialem sie na ekonomicznosc. Chcialem auto wygodne, tanie w utrzymaniu no i niezawodne. Planowalem kupic starszego A3, ale stanelo na Almerce N16 i jestem zadowolony. Bylo warto - polecam!
~Grzechalm

Usterki Nissan Almera II

Nissan Almera II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

3,2
Hatchback 2.2 dCi 136KM 100kW
Zwrotny,dynamiczny samochód. Kierowcy lubiący \"przycisnąć\" nie powinni być zawiedzeni.
~Andrzejjj
Hatchback 2.2 dCi 136KM 100kW
bardzo dobry samochód, praktycznie bezawaryjny, spisuje się dobrze na mieście jak i na trasie, do tego niskie spalanie, mało jest ich na polskich drogach to dodaje im dodatkowego uroku
~Tomasz (tslATka.onet.pl)
Hatchback 2.2 dCi 136KM 100kW
Bardzo przyjemny samochod w najbardziej wygodnej wersji. Tylko takie powinni produkowac. ;-) Doskonale (i bardzo glosne) radio/CD.
~kg877
Hatchback 2.2 dCi 136KM 100kW
Punto było bardziej elastyczne ale Almera to diesel (Silnik)
Nissan Almera II Hatchback