Lista ocen Nissan Almera II Hatchback 2.2 dCi 136KM 100kW 2003-2006 (9) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 1 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Grzechalm
Hatchback 2.2 dCi 136KM 100kW
Ogrzewanie zima naprawde bardzo dobre pod warunkiem ze motor zlapie juz swoja temperature- z racji tego ze diesel to sporo sie nagrzewa, poprzednia 1.8 po 1.5 km dawala gorace powietrze przy duzych mrozach. Odnosnie klimatyzacji to Almera ma wade ze cos zawsze zasmierdzi przy wlaczeniu klimatyzacji, mimo iz byla odgrzybiana i czyszczona/uzupelniana. |Czytalem na forum nissana to ten typ tak ma:)
~Grzechalm
~Artur
Hatchback 2.2 dCi 136KM 100kW
Cóż, ogólnie dobrze. Nabita Klima dobrze chłodzi, ale nagrzewanie w zimie to inna bajka. Do rak ok -12 jest wydajna, jak auto stoi dobrych kilka godzin na mrozie -20 to zanim się w środku nagrzeje trzeba przejechać ładnych kilkadziesiąt km. Ostatnio miałem właśnie taką sytuację, w Olsztynie wsiadłem to dopiero za Ostródą zrobiło się w miarę ciepło, ale jechałem sam i mróz -16.
Hatchback 2.2 dCi 136KM 100kW
Mam wersję z komputerem, przez który obsługuje się także klimatyzację i ogrzewanie. Nie jest to zbyt wygodne rozwiązanie aby coś zmienić trzeba oderwać na chwilę wzrok od drogi.
~Tomek
Hatchback 2.2 dCi 136KM 100kW
Wentylacja dobra - troche wentylator przy maksymalnych obrotach buczy i rezonuje z deska, ale jest OK. Niestety nagrzewa sie bardzo dlugo. To wielki minus zima...
~Tomasz (tslATka.onet.pl)
Hatchback 2.2 dCi 136KM 100kW
Klimatyzacja automatyczna o niebo wydajniejsza niz np. w Corolli. Troche wolno sie rozgrzewa w zimie (to nie Volvo).
~kg877
Hatchback 2.2 dCi 136KM 100kW
szyba przednia i boczne bardzo dobrze, gorzej tył i tylne boki
~kapsel
Hatchback 2.2 dCi 136KM 100kW
Ogrzewanie jak i chłodzenie dziala bez zarzutu.
~eric.er@wp.pl
Hatchback 2.2 dCi 136KM 100kW
Chociaz w zimie moglby sie szybciej nagrzewac.
Nissan Almera II Hatchback