Lista ocen Nissan Almera II Sedan 1.5 90KM 66kW 2000-2004 (36) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 55 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotr
Sedan 1.5 90KM 66kW
Zapłaciłem za 15-letnie auto z niedziałającą klimatyzacją, mechanicznie i lakierniczo w stanie idealnym 5000 zł. Klimatyzacja kosztowała mnie 600 zł, plus żarówka, bo mi się na start jeden stop przepalił. Poza tym jest naprawdę idealnie. W sumie z tą klimą, olejem, filtrami i przeglądem wydałem ok ~6000 zł i jestem bardzo zadowolony. Na razie nic się nie psuje (3 miesiące i 6 tys. km).
~Piotr
Sedan 1.5 90KM 66kW
Almera miała i ma dobry stosunek ceny do jakości. Inne auta kosztują z takim wyposażeniem nieco drożej, ale za to chyba dają nieco więcej radości z jazdy i komfortu. Almera (podobnie jak inne japońskie samochody) jest nieco prymitywna: wszystko jest tu proste i ma się nie psuć. OK, ale czasami ma się ochotę na nieco więcej.
~erbe4@interia.pl
Sedan 1.5 90KM 66kW
Obecnie na rynku jest tak ogromny wybór aut używanych, że trudnio cokolwiek powiedzieć. Można trafić dobry egzemplarz almery w przystepnej cenie. Jednak należy liczyć się z tym, że auta japońskie raczej nie tracą dużo na wartości, więc na tle europejczków, będzie to zapewne starsze auto w podobnej cenie.
~pack
Sedan 1.5 90KM 66kW
Najczęściej powtarzające się zdanie: zawsze mogło by być taniej. Ale porównując z innymi jest na 4+. I jeszcze jedno: starałem się rzetelnie podejść do tej oceny i trudno by mi było lepiej ocenić inne auto tej klasy. Jak napisałem: każde ma swoje plusy i minusy.
~g68@o2.pl
Sedan 1.5 90KM 66kW
to mój 3 nowy nissan każdym zrobiłem ok 200tys kilometrów i nie narzekam. Denerwuje mnie tylko ta współpraca z Renault. Może to oznaczać, że kolejnym autem będzie Toyota, choć uważam, że Nissan ma lepsze silniki.
~Rp
Sedan 1.5 90KM 66kW
Biorąc pod uwagę wyeksploatowane popularne i opatrzone Astry i Focusy, nadal uważam, że to ciekawa propozycja. Przede wszystkim bardzo solidnie wykonany w środku i ergonomiczny.
~Artur Brzeziński osito1963@wp.pl
Sedan 1.5 90KM 66kW
Chciałem właściwie kupić Mazdę 323, ale cena jej jest strrasznie wysoka. Uważam, że za 55 000 zł z tym wyposażeniem i z tą jakością Almera jest w chwili obecnej bezkonkurencyjna.
~AST (swietlinskia@prokom.pl)
Sedan 1.5 90KM 66kW
W porównaniu do samochodów tej klasy cena jest atrakcyjna (w okolicy 50.000PLN, zależnie od wyposażenia). Jeśli kogoś stać na samochód tej klasy, to warto zastanowić się nad Almerą.
~jacek.Jankowski@citicorp.com
Sedan 1.5 90KM 66kW
z jednej strony sztywne zawieszenie powoduje ze komfort jazdy na "dołach" nie najlepszy, ale za to trzyma się drogi jak kocur pazurami.
~jfk
Sedan 1.5 90KM 66kW
No jak to zwykle bywa w miare pieniądze nie najlepsza jakość średnio, polecam silnik 1,8 tam zdecydowanie stosunek lepszy.
Nissan Almera II Sedan