Ocena kierowcy - Nissan Almera II Sedan

Paweł, 12 lat temu
Silnik 1.5 dCi 82KM 60kW
Rok produkcji 2005
Nissan Almera II Sedan 1.5 dCi 82KM 60kW 2002-2006 - Oceń swoje auto
Silnik : silnik z tego powodu że jest oszczędny
Polecam samochodzik...nie chwale go w sposób \" swojego chwalicie a czyjegoś nie widzicie\" :) mam jeszcze 2 samochodziki ( toyote yaris , auris) , stosunek jakoś/cena/spalanie ma znaczenie i naprawde jestem zadowolony , nie wiem jak jest u innych ale jak na razie mój mnie nie zawiódł :)
Na silnik nie narzekam , spokojnie wystarczy do sprawnego poruszania sie , wiecej koni nie potrzebuje dla tego całkiem skromne spalanie
nie mam jakiś wielkich zastrzeżeń , ale wydaje mi sie że jest za mało precyzyjna
Wszystko ok , no może zbyt mały promień zawracania :)
Wydaje mi sie że to wada fabryczna , potrafią parować szyby , ale od czego są nawiewy :)
w miare szybko podaje ciepełko , co do klimy...w moim przypadku jest to automatyczna i jest wszystko ok , chłodzi jak trzeba
W moim odczuciu wydaje mi sie ze z tyłu jest dla pasażerów zbyt mało miejsca
nie jest głośno , ale tez czasami mozna usłyszeć terkotek dosyć niewielkiego silnika
to jest zaletą tego pojazdu , przy tych gabarytach naprawde znikome spalanie...komputerek pokazuje mi w mieście 5.4 , na trasie rzadko mozna mnie spotkać , chyba tylko w wakacje , ale jak juz to wychodzi około 4l / 100km
Za swój dałem około 20tys (używany) ale był w stanie prawie idealnym , mowie prawie bo miałem poplamioną tylną kanapę..wyprałem i jest juz ok :) myśle że 20tys za full wersję to niedrogo
drażni mnie tylko parująca przednia szyba , reszta ok
od 2 lat nic sie nie stało , zeby nie zapeszyć ;p

On - zużycie paliwa dla silnika 1.5 dCi 82KM 60kW [l/100km]