Lista ocen Nissan Bluebird III Sedan (40)

~BBFAN
Sedan 2.0 D 58KM 43kW
Faktem jest ze bolid F1 to to nie jest ale kultura pracy jest wręcz idealna bez remontu bez szczególnej troski silnik pracuje jak szwajcarski zegarek. Odpala kiedy chce i bez najmniejszego oporu...no chyba ze zima wykańcza akumulator... Poza tym trzeba dbać o świece żarowe, mam instalację podgrzewania świec żarowych typu „zrób to sam” pyzatym używam ze względów ekonomicznych świec od golfa które mają krótszy czas nagrzewania no i... (Silnik)
~Orzelek
Sedan 2.0 i 105KM 77kW
Blacharka wiadomo siada bo nie jest to ocynk ale dla chcacego nic trudnego i małym kosztem można zrobić. Auto jak na 16 latka bez blachy ocynkowanej wyglada dobrze.
~TARARA - GIŻYCKO
Sedan 2.0 i 105KM 77kW
GDYBY TYLKO CZĘŚCI BYŁY DOSTĘPNE JESZCZE PRZEZ JAKIEŚ 15 LAT, TO BYŁBYM SPOKOJNY O TEN SAMOCHÓD.
~Maverick
Sedan 2.0 i 105KM 77kW
Karoseria w samochodzie 17-letnim - i prawie nie ma śladu korozji - nigdy nie byl robiony
~RICOH77@wp.pl
Sedan 2.0 i 105KM 77kW
super auto,tanie, mankament to duży apetyt na paliwo szyby przód/tył,lusterka,szyberdach,antena-elektryczne reg.kierownicy wygodny,nie jestem zamożny ani kasisty więc ciesze się z tego co mam dla mnie to najleprzy samochód przebieg jest autentyczny kupiłem go od DZIADZI a wiecie co to znaczy blachy jedna dziura w nadkolu wew.koło wlewu paliwa reszta super
~JM.
Sedan 2.0 i 105KM 77kW
bardzo elastyczny,szczelny,zawsze suchy,po 19 latach eksploatacji sprężanie 11,5 na wszystkich cylindrach - rewelacja!! (Silnik)
~Slawius1
Sedan 1.6 83KM 61kW
Dałbym 5 za całokształt gdyby nie to, że przy dynamiczniejszej jeździe wzrasta hałas, no i silnik 1,6 nie nastraja do dynamicznej jazdy
~Kevin
Sedan 2.0 i 105KM 77kW
Autko niespotykanie bogato wyposażone i bardzo wygodne. Świetnie się prowadzi i posiada wiele przydatnych funkcji (płynna regulacja czasu pracy wycieraczek, lampki kierunkowe w środku, lampki ostrzegawcze na drzwiach od wewnątrz, szyberdach, mocny nawiew itd.)
~satto
Sedan 1.6 83KM 61kW
dobre, niezawodne autko dobre właściwości jezdne niskie spalanie jeżeli byłaby taka możliwość to bym kóbił nowszego ale niestety u nas w Polsce się takich nie sprowadza
~misiek szczytno
Sedan 2.0 D 67KM 49kW
wozik rewelacja, ale nie narzekałbym gdybym miał większy silniczek , pracuje nad tym
Nissan Bluebird III Sedan