Lista ocen Nissan Juke I SUV (30) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Shortey
SUV 1.5 dCi 110KM 81kW
Zamek drzwi \\akcja serwisowa, zrobione na miejscu\\. Niespasowany błotnik przedni \\akcja sewisowa, malowanie zrobione w 3 dni\\. Oprócz bardzoooooooo dugiego czekania na 1 naprawę, patrz poważne usterki (pech, wtedy w grudniu sprzedali w Polsce tylko kilka samochodów z tą usterką), niezawodność bez problemów.
~Dariusz
SUV 1.6i 117KM 86kW
przez rok i 16 tys przebiegu nie popsulo sie NIC .Jedynie na duzych wybojach z prawej strony z tylu czasem slychac bylo skrzypniecie .Tę usterke usunieto w serwisie na gwarancji podczas przegladu poprawiajac mocowanie półki .NIC NIE SKRZYPI
~mvcn@wp.pl
SUV 1.6i 117KM 86kW
Na razie nie piszczy, nie skrzypi. Co do poprzednich opinii to wycieraczki można podnieść do połowy szyby. Tylko poczytajcie instrukcję - po wyłączeniu silnika do 30 sek. nacisnąć drążek wycieraczek.
~utrOne
SUV 1.6i 117KM 86kW
po 1,5 roku miałem mały problem z hamulcami (płyn), zagłówki w fotelach przednich można odczuć na plecach, jeśli się lekko uderzy tyłem głowy w zagłówek.
~Andt
SUV 1.6i 117KM 86kW
pasy bezpieczeństwa słabo się zwijają. Jak się nie przypilnuje to zwisają i nieraz można przytrzasnąć drzwiami. Dot.zarówno przednich, jak i tylnich.
~Andrzej P
SUV 1.6 DIG-T 190KM 140kW
zapchała się 1 z 3 dysz spryskiwacza przedniej szyby po stronie prawej. drobnostka, usunięta bezpłatnie w aso i dlatego daje 5*
~Marcin
SUV 1.5 dCi 110KM 81kW
Za krótko miałem auto, żeby się wypowiedzieć, ale przez 2 tygodnie niczego wymieniać nie musiałem.
~atnmario
SUV 1.6 DIG-T 190KM 140kW
Samochod eksploatowany sporo. Dla mnie OK. Nie ma idealnego samochodu. Na mój egzemplarz nie narzekam.
~Daro
SUV 1.6 DIG-T 190KM 140kW
Wymieniana dmuchawa, po regeneracji wytrzymała rok. Naprawa w ASO nieopłacalna.
~Egontar
SUV 1.6i 117KM 86kW
W przeciągu dwóch lat trzeba było naprawić tylną wycieraczkę. Ale to drobiazg.
Nissan Juke I SUV