Lista ocen Nissan Juke I SUV (35) - Widoczność

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Shortey
SUV 1.5 dCi 110KM 81kW
Przód OK. Nic nie przeszkadza \\nawet jak co niektórym przednie słupki\\. Tył, cofanie to tylko kamera - śmiało można cofać aż do czerwonych znaczników, jakkolwiek przy \'skośnym\' ustawieniu przeszkody trzeba uważać albo, jak zrobiliśmy z moją lepszą połową, poćwiczyć - jeden cofa obserwując ekran kamery, drugi stoi z tyłu i krzyczy jak jest już blisko kolizji. Po wyczuciu jest łatwo.
~Shortey
SUV 1.5 dCi 110KM 81kW
Przód - dla mnie bez zarzutu. Fotel kierowcy obniżony do max - widzę wszyzstko (196cm). Tył - kamera i nabycie wyczucia (doświadczenie). Kamera z szerokim kątem (przekłamuje odległość) - gdy cofniemy do czerownych znaczników to zostaję jeszcze ze 30 cm.
~Joanna
SUV 1.6i 117KM 86kW
Mała szyba tylna jest uciążliwa przy cofaniu czy pakowaniu. Ja akurat nie lubię cofać na lusterka. Oczywiście zawsze można dokupić sobie kamery cofania i czujniki parkowania. Póki co da się z tym żyć
~utrOne
SUV 1.6i 117KM 86kW
szerokie słupki, małe okna tylne boczne - mogą być trochę niekomfortowe. Czasem trzeba się wyginac za kierownicą przy skrętach w skrzyżowaniach z przejściem dla pieszych. Jednak to kwestia przyzwyczajenia...
~Blackfish
SUV 1.5 dCi 110KM 81kW
Widoczność w takich autach do przodu i na bok jest dobra. Do tyłu przez przyciemnianą szybę widać co nie co, ale kamera włączająca się przy wstecznym biegu pomaga.
~Daniel
SUV 1.5 dCi 110KM 81kW
Widoczność słabiutka, malutka szyba tylna, nadmuchane zderzaki i brak widoczności powodują, że bez czujników albo kamery parkuje się strasznie
~Daro
SUV 1.6 DIG-T 190KM 140kW
Kwestia przyzwyczajenia. Na początku człowiek czuje się "obudowany" jak w czołg, później to wrażenie zastępuje poczucie bezpieczeństwa.
~Andrzej P
SUV 1.6 DIG-T 190KM 140kW
tu się nic nie zmieniło - daje 4* bo z przodu i na boki jest super, z tyłu, kamera daje radę ;) ale jak się umie parkować to i bez tego się da ;)
~łukasz
SUV 1.6i 117KM 86kW
Do tyłu słaba.Ratuje sytuację czujniki parkowania oraz duże lusterka. Duże słupki z przodu są niebezpieczne, często trzeba się wychylać aby nie rąbnąć .
~atnmario
SUV 1.6 DIG-T 190KM 140kW
Z przodu jest bardzo dobrze, do tyłu bez kamery cofania jest tragedia. Wg mnie w tym samochodzie kamera cofania to powinien byc standard!
Nissan Juke I SUV