Lista ocen Nissan Juke I SUV 1.6 DIG-T 190KM 140kW 2010-2014 (8) - Silnik

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Andrzej P
SUV 1.6 DIG-T 190KM 140kW
Super. Kupując to auta bałem się trochę wysilenia, ale wszystko działa. po upływie gwarancji został przeprowadzony chip-tuning (wyszło ok 220km i 394 Nm) i jest jeszcze lepiej. w jeździe w mieście mniej pali, jak się depnie to więcej no ale to 15% przyrost mocy ;). auto bierze troche oleju (5/40 leje nie 5/30 jak zaleca producent) ale to dla turbo benzyn chyba normalne. Silnik nie oszczędzany, 7500 rpm nie jest rzadkością
~atnmario
SUV 1.6 DIG-T 190KM 140kW
Według mnie jest to najlepszy silnik 1,6 na rynku. Osiągi lepsze niż 2,0tdi, pali tylko 1,5-2 litry wiecej, ale przyjemnosc z jazdy o niebo lepsza, ma sie wrazenie jakby mial wiecej pojemnosci. Elastycznosc jest bdb na trasie uzywam przktycznie tylko 5 i 6. Ma podobna elastycznosc do diesla ale pracuje zdecydowanie bardziej brutalnie.
~Andrzej P.
SUV 1.6 DIG-T 190KM 140kW
Wspaniały motor, największą satysfakcją jest zmielenie z przed świateł innego kierowcy w teoretycznie \"lepszym\" aucie, co się nie spodziewa, co ma to \"dziwadło\" ma maską :) Zwłaszcza miny rzedną małolatom w BMW M3 Power LPG ;) a i zapas mocy przydaje się na trasie do wyprzedzania
~Daro
SUV 1.6 DIG-T 190KM 140kW
Bardzo mocny, elastyczny. Przy napędzie tylko na przednią oś polecam zakup dobrych opon klasy premium.
~nemrod
SUV 1.6 DIG-T 190KM 140kW
Świetne przyspieszenia . 190 kM , cicha praca na postoju , prawie nie słyszalna .
~Kuba
SUV 1.6 DIG-T 190KM 140kW
Przy każdym dodaniu gazu pojawia się uśmiech na twarzy :)
~MM
SUV 1.6 DIG-T 190KM 140kW
cos niesamowitego, az sie człowiekowi gęba smieje
~jzsuchy@yahoo.pl
silniczek poprostu super