Oceny Nissan Leaf – wybierz generację

Pokaż generacje z silnikiem:

Najnowsze oceny Nissan Leaf

~Grzegorz
Hatchback 5d Elektryczny 109KM 80kW
Jak za używane auto z 2013 z ceną ok. 40 tys. jak najbardziej warto. Zwłaszcza do jazdy po mieście i na krótkich dystansach. Mój Leaf ma baterię 24 kWh i wystarcza na jazdę po mieście do 120 km w lecie i do 100 km w zimie (najmniej udało mi się przejechać 90 km). Jeżdżąc do 30 km tylko po mieście dieslem zawsze miałem problemy z filtrem cząstek stałych i zaworem EGR dlatego wybór padł na elektryka. Auto kupione jako 3 w rodzinie, ale od razu...
~Mateusz
Hatchback Elektryczny 40kWh 150KM 110kW
Świetne auto! Pojemne, wygodne z wystarczającym zasięgiem na codzienne użytkowanie. (realnie 300 km po mieście, 200km w trasie). Ładuje z gniazda i na szybkich ładowarkach. Przy moim przebiegu 1 ładowanie wystarcza na 3 dni jazdy. Jakość wykonania na poziomie VW. Świetna funkcja E-pedal. (pedał gazo - hamulca). Polecam każdemu jako auto na co dzień jeśli nie robisz więcej niż 200 km. W zakresie baterii nie odczułem żadnych problemów...
~Tom
Hatchback Elektryczny 40kWh 150KM 110kW
Przejechane 50k w 2 lata, brak jakichkolwiek usterek, bateria wciąż 100% , zasięg miasto 290 km, zima trasa ok 25% mniej, bardzo ekonomiczny , szczególnie gdy ładowany w taryfie nocnej, zużycie prądu ok 16kwh/100km. Dynamiczne , wygodne i pojemne auto, 2 rowery górskie miesząca się w nim bez problemu.
~derribe
Hatchback Elektryczny 40kWh 150KM 110kW
do września byłem bardzo zadowolony. moja poprzednia ocena 4,9. niestety pojawił się problem z ładowaniem i okazało się, że serwisy nie są przygotowane do napraw aut elektrycznych. auto wróciło po 2,5 miesiąca. DUŻY PLUS dla dilera, użyczono mi na ten czas auto elektryczne. Zimą z włączonym grzaniem bardzo spada zasięg, na szczęście ładowanie nie jest problemem.
~Rafał
Hatchback 5d Elektryczny 109KM 80kW
Świetny samochód do miasta jak ktoś mieszka na przedmieściach i dziennie robi do 100km. Przestronny dla rodziny 2+2, bagażnik odpowiednio duży na cotygodniowe zakupy. Gdyby była większa bateria - byłby ideał.
~Piotr
Hatchback Elektryczny 40kWh 150KM 110kW
Na dojazdy z podwarszawskiej wsi do centrum miasta za**biste auto. Super ciche, przyklejone do drogi, pierwszy ruszam ze świateł, z zielonymi tablicami popylam po buspasach, nie płacę w parkomatach. W garażu ładowarkę mam krakowskiej firmy co prąd bierze z 2 faz więc przez ok 7h w nocy ładuję do pełna. I do tego nawet nie licząc że część pradu mam na fotowoltaice płacę tylko 10 zl za 100km.
~Darek R.
Hatchback 5d Elektryczny 109KM 80kW
Witam lefem jeżdze w Norwegi od półtora roku i jak do tej pory jestem bardzo zadowolony. Fajne ma zawieszenie , przyspieszenie jest bardzo płynne co prawda niemam porównania z innymi automatami. No i ta oszczędność 23 kilowaty bateri wystarczy na 100-150 km normalnej jazdy dużo górek i do 100km/h więc średnio 18,4 kw na 100 km . Auto ma 1,5 ton i trzyma isę fajnie drogi .
~derribe
Hatchback Elektryczny 40kWh 150KM 110kW
użytkuję zaledwie od dwóch miesięcy, ale jestem b.zadowolony...świetna dynamika, wyciszenie, przestrzeń w kabinie, to zdecydowanie plusy...minusy pozycja za kierownicą, podłokietniki
~arcadio morales
Hatchback 5d Elektryczny 109KM 80kW
Jak tu nie kochac tego samochodu skoro od roku jezdze za darmo ladujac go wtedy gdy jestem w pracy
~Zb1g
Hatchback 5d Elektryczny 109KM 80kW
Mógłby być ładniejszy. 1 gwiazdkę zabieram za brak chłodzenia akumulatorów. Przyśpiesza to ich degradacje w gorące dni.
Nissan Leaf