Lista ocen Nissan Maxima IV (25) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 27 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mieszko77
Sedan 2.0 QX 140KM 103kW
Jak bym mógł to dałbym 6. To zdecydowanie najlepiej prowadzące się auto jakim jeździłem. Dużo droższe auta niemieckich marek, nawet BMW nie prowadzą się tak dobrze. Połączenie komfortu (świetnie tłumi nierówności) i stabilności jest zadziwiające; autostrada - płynie jak Ubot, miasto - jakby nie było dziur, i najciekawsze kręte wiejskie asfaltówki przy dużych prędkościach - jedzie jak po szynach, nawet się nie wychyla ...chylę czoła przed...
~juryd@op.pl
Sedan 3.0 QX 193KM 142kW
Auto doskonale trzyma sie drogi.Polecam wszystkim posiadaczom Maximy aby ja stuningowali,efekt niesamowity.Proponuje obnizyc auto,felgi18,sportowe progi boczne,spojler,przyciemnione szyby.
~t00mi
Sedan 2.0 QX 140KM 103kW
Przyklejony do drogi. Najlepiej widać co potrafi na śliskim. Dobre opony zimowe i smiga po lodzie 120-130. Nie wiem, ale ja go nie potrafię wyprowadzić z równowagi.
~bati
Sedan 2.0 QX 140KM 103kW
mimo prostoty bardzo komfortowe.wysoka trwałość.zużyciu ulegają tylko łączniki stabilizatorów.mimo wieku i przebiegu amortyzatory,wahacze,sprężyny oryginalne
~Oskar
Sedan 3.0 QX 193KM 142kW
Miałem Primerę p11 i moim zdaniem lepiej trzymałą się na zakrętach. Ale za to komfort to w Maximie jest dużo lepszy.
~Robson
Sedan 3.0 QX 193KM 142kW
Doskonale znosi dziurawe polskie drogi.... Auto ma 160tys km najechane i nie przechodziło jeszcze żadnej naprawy zawieszenia.
~markazkob@poczta.onet.pl
Sedan 3.0 QX 193KM 142kW
Dwa razy wymieniałem amortyzatory (no ale polskie drogi) Trzyma się świetnie.Przy duzym obiążeniu i szybkości troche pływa w zakrętach
~Maximus
Sedan 3.0 QX 193KM 142kW
dość precyzyjny, auto dobrze sie prowadzi, nie pływa o ile ma się dobre amortyzatory :)
~Panstan
Sedan 3.0 QX 193KM 142kW
Super, od czasu do czasu trzeba ustawic geometrię. Zawieszenie super,praktycznie niezawodne

Usterki Nissan Maxima IV

Nissan Maxima IV – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~zadowolony użytkownik
Sedan 3.0 QX 193KM 142kW
lekko podsterowny, można zniwelowac szerszymi oponami i odsadzeniem felgi na zewnatrz,