Oceny Nissan Micra I

Oceny Nissan Micra I – wybierz silnik

Najnowsze oceny Nissan Micra I

~Romeo
Hatchback 1.2 54KM 40kW
Miałbym kilka ale, ale... Mam wersję w pełnym wypasie. Niestety bez elektrycznych szyb i bez klimy. Ponadto jest gicior. podobają mi się dodatki w moim modelu (porównywałem ze zwykła wersją): półki, prosty ale komputer, dodatkowe zegary, fotele kubełkowe sportowe, spojlery itd. Jak na ten model z 1991 roku w tej klasie to naprawdę dobre autko
~klauss@poczta.pf.pl
Hatchback 1.0 50KM 37kW
auto kupilem od 2 wlasciciela z w miare malym przebiegiem. Zadbane, nie mam z nim zadnych problemow i jako 2 auto na dojazdy do pracy serdecznie polecam. oszty eksploatacji akceptowalne- choc czasem brak zamiennikow, np. rolki, napinacze itp. w ASO ok 500zl, drazek kierowniczy 120z wiec jak widac nie jest to bankructwo.
3,8
~andrzej (ihteer@go2.pl) - smialo piszcie w razie pytan.
Hatchback 1.0 55KM 40kW
jak na samochod za 2 tys zl kupiony pod koniec 2004 roku (pordukcja 1991) i z przebiegiem 165 tys - nie jest zle. tym bardziej, ze auto bylo zanidbane - wiec gdyby sie poprzedni wlasciciele troszczyli o nie, sprawa wygladalaby znacznie lepiej
~Adam
Hatchback 1.2 54KM 40kW
samochód mam od 5 miesięcy i przejechałem nim około 6 tys. km. Nie zawiódł mnie ani razu. Jeżdzę na gazie prawie od początku i iliczyłem na odrobinę mniejsze spalanie, ale i tak jestem zadowolony. Polecam
~robercik@bankier.pl
Hatchback 1.2 54KM 40kW
Kupiłem to autko rok temu i do tej pory sprawuje sie bardzo dobrze, zeby nie powiedziec doskonale. Pomimo swoich 12 lat, ani razu nie miałem awarii. Poprzednio również przez rok miałem 5-letniego cieniasa i 4 razy był naprawiany. Tak wiec te dwa auta sa bez porównania. Polecam wszystkim Micrę, nawet kilkunastoletnią
~Krzysztof Jankowski: kjankows@wp.pl
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Jestem pod dużym wrażeniem. Za małe pieniądze zgrabne autko. Karoseria OK (18 lat!!!), pali mało, dosyć zwinny (mimo jazdy na 3 cylindrach, ale teraz w końcu będzie lepiej). Jedyna wada to hałas. Niestety, nie jest to samochód wyciszony i to jest najbardziej dotkliwe.
Dziennik kosztów dla Nissan Micra I
10,1
~Krzysztof Jankowski: kjankows@wp.pl
Hatchback 1.0 50KM 37kW
fantastyczny co widac w Internecie - masa milosnikow (szczegolnie w kraju skad pochodzi - w Wielkiej Brytanii), maly, a jednak wielki, sprytny, do miasta i na srednie trasy idealny, znam jednak firme, ktora zrobila Micra (ale nowa - K11) 120 tys. km w ciagu 10 miesiecy (wymienili jedynie tarcze sprzegla plus plyny i klocki oraz swiece)
3,6
~Pawełek
Hatchback 1.0 55KM 40kW
Fajne, autko - ekonomiczne, tanie, ale za to mało komfortowe
2,9
~Artur
Hatchback 1.2 54KM 40kW
Przejechałem tym autem 55tys. wspaniałych kilometrów po całej Europie i nigdy mnie nie zawiódł. Aż do momentu jak się popsuł. Teraz muszę się go pozbyć.
~mit29@o2.pl
Hatchback 1.0 55KM 40kW
Szkoda że nowsze modele tego samochodu są tak obciachowe i brzydkie bo z chęcią bym zmienił na nowszy model.