Oceny Nissan Micra I 1.0 50KM 37kW 1982-1989

Najnowsze oceny Nissan Micra I 1.0 50KM 37kW 1982-1989

3,8
~klauss@poczta.pf.pl
Hatchback 1.0 50KM 37kW
auto kupilem od 2 wlasciciela z w miare malym przebiegiem. Zadbane, nie mam z nim zadnych problemow i jako 2 auto na dojazdy do pracy serdecznie polecam. oszty eksploatacji akceptowalne- choc czasem brak zamiennikow, np. rolki, napinacze itp. w ASO ok 500zl, drazek kierowniczy 120z wiec jak widac nie jest to bankructwo.
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Jestem pod dużym wrażeniem. Za małe pieniądze zgrabne autko. Karoseria OK (18 lat!!!), pali mało, dosyć zwinny (mimo jazdy na 3 cylindrach, ale teraz w końcu będzie lepiej). Jedyna wada to hałas. Niestety, nie jest to samochód wyciszony i to jest najbardziej dotkliwe.
Hatchback 1.0 50KM 37kW
fantastyczny co widac w Internecie - masa milosnikow (szczegolnie w kraju skad pochodzi - w Wielkiej Brytanii), maly, a jednak wielki, sprytny, do miasta i na srednie trasy idealny, znam jednak firme, ktora zrobila Micra (ale nowa - K11) 120 tys. km w ciagu 10 miesiecy (wymienili jedynie tarcze sprzegla plus plyny i klocki oraz swiece)
3,8
~Ciechan
Hatchback 1.0 50KM 37kW
MóJ pierwszy samochód i długo go będę pamiętał... jeździł i jeździł... ale skończył na szrocie :-(
4,1
~PiterDw
Hatchback 1.0 50KM 37kW
jak siezadba jest bezawaryjne i zawiezie tam gdzie trzeba. Odpalał bez problemow zimą stojąc na dworze w temp -24*C
3,5
~Thorn
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Wkródce ją zmieniam... najlepiej limuzynę dla odmiany
~kodi
Jak na 16 letnie auto to wydaje mi sie bardzo dobre
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Nie zmienilem zdania. Przejechalem kilka kursow po 500 km i jezdzi bardzo dobrze - niezaleznie od drogi.
~seba
2,8