Lista ocen Nissan Micra I 1.2 54KM 40kW 1986-1992 (9) - Całokształt

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Romeo
Hatchback 1.2 54KM 40kW
Miałbym kilka ale, ale... Mam wersję w pełnym wypasie. Niestety bez elektrycznych szyb i bez klimy. Ponadto jest gicior. podobają mi się dodatki w moim modelu (porównywałem ze zwykła wersją): półki, prosty ale komputer, dodatkowe zegary, fotele kubełkowe sportowe, spojlery itd. Jak na ten model z 1991 roku w tej klasie to naprawdę dobre autko
~robercik@bankier.pl
Hatchback 1.2 54KM 40kW
Kupiłem to autko rok temu i do tej pory sprawuje sie bardzo dobrze, zeby nie powiedziec doskonale. Pomimo swoich 12 lat, ani razu nie miałem awarii. Poprzednio również przez rok miałem 5-letniego cieniasa i 4 razy był naprawiany. Tak wiec te dwa auta sa bez porównania. Polecam wszystkim Micrę, nawet kilkunastoletnią
~Adam
Hatchback 1.2 54KM 40kW
samochód mam od 5 miesięcy i przejechałem nim około 6 tys. km. Nie zawiódł mnie ani razu. Jeżdzę na gazie prawie od początku i iliczyłem na odrobinę mniejsze spalanie, ale i tak jestem zadowolony. Polecam
~Artur
Hatchback 1.2 54KM 40kW
Przejechałem tym autem 55tys. wspaniałych kilometrów po całej Europie i nigdy mnie nie zawiódł. Aż do momentu jak się popsuł. Teraz muszę się go pozbyć.
~anka
samochód jest ok. mimo że ma 13 lat, jeździ się nim b.dobrze,
~k10pnkp@gmail.com
Hatchback 1.2 54KM 40kW
Świetne , tanie i bezawaryjne miejskie autko
~Michaił
Hatchback 1.2 54KM 40kW
Jestem naprawdę zadowolony z tego samochodu
~cmula@interia.pl
wszystko ok
~Mały_kolan
Hatchback 1.2 54KM 40kW
Jest suuper autkiem polecam.