Lista ocen Nissan Micra II 1.3 i 16V 75KM 55kW 1992-2000 (33) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 27 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~paweł
Hatchback 1.3 i 16V 75KM 55kW
parerazy potrzebna byla laweta na trasie,padl regulator napiecia, raz urawala sie masa od przelacznika benzyna/gaz i auto nie palilo i raz chlodnica i stacyjka. ale z granica auto nigdy nie zawiodlo i mam nadzieje ze tak bedzie. smigam nim po calej europie, teraz mimo iz mam wiekszy drugi samochod ( BMW E39 520) micra na długiej trasie i tak jest ponad 2 razy ekonomiczniejsza niż betka..
~Damiano
Hatchback 1.3 i 16V 75KM 55kW
dwa razy wymieniłem klamkę pasażera (pękła na mrozie), od czasu zakupu nie działał II i III bieg wentylatora (uszkodzona opornica). Zakupiłem na allegro używaną (koszt 80zł) od tej pory wszystko OK.
~Cookie
Hatchback 1.3 i 16V 75KM 55kW
W zasadzie robi się tylko rzeczy eksploatacyjne. Mało trwałe są tylne hamulce i ręczny. Ogólnie jest naprawdę nieźle pod tym względem, może też przez to że nie ma co się psuć. Autko trwałe i solidne.
~lukaswu
Hatchback 1.3 i 16V 75KM 55kW
Z uwagi na wiek co nieco juz sie dzieje, wszystkie typowe przypadlosci modelu juz przerabialem- przeplywomierz, podswietlenie deski, otwieranie klapy bagaznika.
~Dawid
Hatchback 1.3 i 16V 75KM 55kW
Jedyne co to wymieniłem wycieraczkę Co jakiś czas zapala się czujnik ABSu i wtedy nie działa, nie wiem czy to nie po prostu brudny czujnik
~Krzychu
Hatchback 1.3 i 16V 75KM 55kW
Absolutny brak jakichkolwiek napraw przez pierwszy rok. Wymieniłem tylko amortyzatory z tyłu bo były wyeksploatowane.
~adams
Hatchback 1.3 i 16V 75KM 55kW
nie zaminilbym tego auta na nic innego jest w 100% nie zawodne zawiezie mnie tam gdzie chce :) nic ale to nci sie psuje rdzewieje itp
~mig6666@wp.pl
Hatchback 1.3 i 16V 75KM 55kW
Raz odmówił gdy uszczelkę wydmuchało......... Ramię ramienia wycieraczki się wytarło i spadło no 13 lat robi swoje.
~Kodi_tk
Hatchback 1.3 i 16V 75KM 55kW
Do drobiazgow to moge dopisac przepalony bezpiecznik troche za ciemne podswietlenie deski i niedzialajacy zegarek LCD
~black
Hatchback 1.3 i 16V 75KM 55kW
jak na razie to tylko zatkane spryskiwacze przednich szyb,zacisk klocka hamulcowego-przednie koło