Lista ocen Nissan Micra III Hatchback 5d 1.2 i 16V 65KM 48kW 2004-2010 (28)

~unifil930@interia.pl
Hatchback 5d 1.2 i 16V 65KM 48kW
Podsumowując, za 37 tyś zł wyjechałem z salonu nowym autkiem z kompletem zapasowych opon zimowych w bagażniku. Miałem już duże i wygodne do tego świetnie wyposażone auta, ale najgorsze co dawało mi się we znaki to kosztowne naprawy i brak pewności przed dłuższą trasą. Teraz mimo że mam małe i skromne autko to cieszę się, bo nic do niego nie dokładam. Koszty eksploatacji do zaakceptowania, nic tylko jeździć . Na wczasy z żoną i córeczką też...
~karolina
Hatchback 5d 1.2 i 16V 65KM 48kW
oj, no dobre miejskie auto. przydałby się większy czasem bagaznik - wtedy walizkę wrzucam na kanapę pasażera obok dziecka ;)
3,7
~TYGRYS
Hatchback 5d 1.2 i 16V 65KM 48kW
gdyby producent zadbał jeszcze o podświetlenie schowka i bagażnika....
~Użytkowniczka micry od roku
Hatchback 5d 1.2 i 16V 65KM 48kW
Jak dla mnie świetny - nie jest to może powalająca moc - ale nawet na trasie się spisał super 1500 km do Chorwacji w jedną stronę nie zamula pod górkę, nawet da sie wyprzedzać noi zrywny w mieście - nie narzekać. (Silnik)
3,8
~Michael
Hatchback 5d 1.2 i 16V 65KM 48kW
Gdyby nie podejście Budmat Auto w Płocku to kupiłbym innego Nissana, ale niestety podejścia do klienta to oni nie mają. Po dwóch latach za samochód u nich kupiony zaproponowali połowę kwoty zakupu. Samochód sprzedałem na wolnym rynku za 5 tyś więcej bez problemu. Radzę więc omijać ten salon, no chyba że nie zamierzacie u nich ponownie kupować.
~Daniel
Hatchback 5d 1.2 i 16V 65KM 48kW
Kultura pracy nie najlepsza, natomiast elastyczność przy tej mocy silnika zaskakuje. Spodziewałem się, że będzie gorzej. (Silnik)
~Dorotka
Hatchback 5d 1.2 i 16V 65KM 48kW
autko jest śliczne, typowo kobiece, mężczyznom się nie podoba. Bezawaryjne, tylko tankować i jeździć. Mam tylko uwagi do zawieszenia, jest sztywne, spodziewałam się większej płynności.
~pwierzch@tlen.pl
Hatchback 5d 1.2 i 16V 65KM 48kW
zastrzezenia: nie do samochodu ale do servisu,,jeżdżę nissanami juz od dawna i zawsze ten sam problem bez względu na miasto: kiepski i drogi servis
~morsik
Hatchback 5d 1.2 i 16V 65KM 48kW
jak na silnik 1,2 i 65 KM auto jest bardzo paliwożerne, przy prędkości powyżej 110 km/h zaczyna być mało stabilne na drodze.
~Justyna
Hatchback 5d 1.2 i 16V 65KM 48kW
b. mały promień skrętu, wiatr i koleiny powodują rzucanie po jezdni, ale idzie się przyzwyczaić (Układ jezdny)
Nissan Micra III Hatchback 5d