Lista ocen Nissan Micra III Hatchback 5d 1.2 i 16V 65KM 48kW 2004-2010 (16) - Całokształt

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~unifil930@interia.pl
Hatchback 5d 1.2 i 16V 65KM 48kW
Podsumowując, za 37 tyś zł wyjechałem z salonu nowym autkiem z kompletem zapasowych opon zimowych w bagażniku. Miałem już duże i wygodne do tego świetnie wyposażone auta, ale najgorsze co dawało mi się we znaki to kosztowne naprawy i brak pewności przed dłuższą trasą. Teraz mimo że mam małe i skromne autko to cieszę się, bo nic do niego nie dokładam. Koszty eksploatacji do zaakceptowania, nic tylko jeździć . Na wczasy z żoną i córeczką też...
~Michael
Hatchback 5d 1.2 i 16V 65KM 48kW
Gdyby nie podejście Budmat Auto w Płocku to kupiłbym innego Nissana, ale niestety podejścia do klienta to oni nie mają. Po dwóch latach za samochód u nich kupiony zaproponowali połowę kwoty zakupu. Samochód sprzedałem na wolnym rynku za 5 tyś więcej bez problemu. Radzę więc omijać ten salon, no chyba że nie zamierzacie u nich ponownie kupować.
~miłośniczka beatl`a
Hatchback 5d 1.2 i 16V 65KM 48kW
gorszy od clio 1991 /wersja ´europejska´/,podobny do garbusa /sentyment/, urzekające ´ślepia´, klimatyzacja manualna do kitu, światła p.mgielne -przednie-jako wyposażenie dodatkowe /sic!/, wykończenie niestaranne
~Dorotka
Hatchback 5d 1.2 i 16V 65KM 48kW
autko jest śliczne, typowo kobiece, mężczyznom się nie podoba. Bezawaryjne, tylko tankować i jeździć. Mam tylko uwagi do zawieszenia, jest sztywne, spodziewałam się większej płynności.
~kati
Hatchback 5d 1.2 i 16V 65KM 48kW
Jestem zachwycona tym samochodem, prowadzi się doskonale i nie sprawia żadnych kłopotów. jak do tej pory (mam ją od lipca 2007)tankuję, wsiadam i jadę nie martwiąc się o nic.
~Adam
Hatchback 5d 1.2 i 16V 65KM 48kW
Małe i dobre na miasto dla kobiety , ale silnik to tragedia , słabizna totalny brak mocy i dynamiki , wnetrze też zostawia wiele do życzenia....
~pwierzch@tlen.pl
Hatchback 5d 1.2 i 16V 65KM 48kW
zastrzezenia: nie do samochodu ale do servisu,,jeżdżę nissanami juz od dawna i zawsze ten sam problem bez względu na miasto: kiepski i drogi servis
~karolina
Hatchback 5d 1.2 i 16V 65KM 48kW
oj, no dobre miejskie auto. przydałby się większy czasem bagaznik - wtedy walizkę wrzucam na kanapę pasażera obok dziecka ;)
~morsik
Hatchback 5d 1.2 i 16V 65KM 48kW
jak na silnik 1,2 i 65 KM auto jest bardzo paliwożerne, przy prędkości powyżej 110 km/h zaczyna być mało stabilne na drodze.
Dziennik kosztów dla Nissan Micra III Hatchback 5d 1.2 i 16V 65KM 48kW
6,8
9,8
~milośniczka clio
Hatchback 5d 1.2 i 16V 65KM 48kW
dobrze zachowuje się na równych nawierzchniach, ´polskie ´nawierzchnie to już kłopot dla amortyzatorow,
Nissan Micra III Hatchback 5d