Lista ocen Nissan Micra III Hatchback 5d 1.2 i 16V 65KM 48kW 2004-2010 (12) - Silnik

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mamo10
Hatchback 5d 1.2 i 16V 65KM 48kW
auto serwisowane od początku w autoryzowanym serwisie.jestem drugą właścicielką i w moim serwisie zmieniono olej w silniku z 5w 40 na 10w 40 przy 20 tyś przebiegu w grudniu 2008.teraz w czasie ostatnich mrozów bardzo długo po odpaleniu i przejechaniu nawet kilometra słychać zawory.serwis nissana sugeruje aby rozejrzeć się za używanym silnikiem...
~unifil930@interia.pl
Hatchback 5d 1.2 i 16V 65KM 48kW
Mój silniczek jest najsłabszy i ma zaledwie 65 KM, ale moment obrotowy jest identyczny jak w wersji 80KM więc o ile nie wymagasz od niego nie wiadomo czego jest fajny. Nie mam z nim żadnych problemów i zanosi się że nie powinno ich być w przyszłości.
~Użytkowniczka micry od roku
Hatchback 5d 1.2 i 16V 65KM 48kW
Jak dla mnie świetny - nie jest to może powalająca moc - ale nawet na trasie się spisał super 1500 km do Chorwacji w jedną stronę nie zamula pod górkę, nawet da sie wyprzedzać noi zrywny w mieście - nie narzekać.
~Michael
Hatchback 5d 1.2 i 16V 65KM 48kW
Silnik dobry. ale trzeba go wysoko kręcić. Mimo małej mocy, dzięki zmiennym fazom mało kto o mocy do 80 km miał szanse na światłach.
~Daniel
Hatchback 5d 1.2 i 16V 65KM 48kW
Kultura pracy nie najlepsza, natomiast elastyczność przy tej mocy silnika zaskakuje. Spodziewałem się, że będzie gorzej.
~P
Hatchback 5d 1.2 i 16V 65KM 48kW
Wszystko jak należy. Jak na tę pojemność jest dynamiczny. Stojąc na światłach nie słychać jak pracuje.
~Aneta
Hatchback 5d 1.2 i 16V 65KM 48kW
Jednak te 65 koni na trasę to troche za mało, ale w jeżdzie miejskiej radzi sobie całkiem dobrze.
~pwierzch@tlen.pl
Hatchback 5d 1.2 i 16V 65KM 48kW
jak na miejskie autko , potrzebyje dosc wysokich obrotów by kulturalnie toczylo sie w miejskiej dżungli
~TYGRYS
Hatchback 5d 1.2 i 16V 65KM 48kW
brakuje niestety trochę mocy - TWINGO z silnikiem o 5 KM słabszym sprawiało lepsze wrażenie
~karolina
Hatchback 5d 1.2 i 16V 65KM 48kW
Jak dla mnie OK. Wystarczy mi w zupełności na miasto!
Nissan Micra III Hatchback 5d