Lista ocen Nissan Micra III (66) - Ergonomia

Na liście zabraknie 105 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ara rz
Hatchback 5d 1.4 i 16V 88KM 65kW
Zastanawia mnie dlaczego nie jest podświetlona ikonka dźwigni wlewu paliwa oraz ustawiania lusterek bocznych - przydałyby sie jesli jest 2 kierowców
~leszek
Hatchback 5d 1.2 i 16V 80KM 59kW
poza żle ustawionym pedałem \"gazu\" i brakiem podpórki na prawe kolano( przy dluższej jeżdzie noga drętwieje .)reszta zadowalajaca.
~loox
Hatchback 5d 1.5 Di 65KM 48kW
łatwo dostepne wnętrze (3drzwi), przesuwana tylna kanapa, czytelne wskaźniki i bardzo logicznie rozmieszczone wszystkie przełączniki
~Mak
Hatchback 5d 1.2 i 16V 80KM 59kW
Dla mnie ok, dla zony super. To jest chyba typowy samochod dla kobiet. Zona ciagle go chwali. Ma haczyk na torebke!
~MARIUGA
Hatchback 5d 1.2 i 16V 80KM 59kW
bez zastrzezen. bardzo wygodne, czytelne i poreczne sterowanie w drazkach przy kierownicy - to chyba z reszta specjalnosc japonczykow
~Paweł
Hatchback 5d 1.6 i 16V 110KM 81kW
Wszystko na swoim miejscu. Łatwo dostępne i pod ręką a np schowek pod siedziskiem pasażera to super sprawa
~mig
Hatchback 5d 1.4 i 16V 88KM 65kW
Przełączniki (poza blokadą drzwi) umieszczone z sensem, dobra regulacja fotela kierowcy.
~TYGRYS
Hatchback 5d 1.2 i 16V 65KM 48kW
żałuję że nie było dostępnej wersji z przesuwaną kanapą, jedyna opcja której mi brakuje w aucie
~nicko
Hatchback 5d 1.4 i 16V 88KM 65kW
pedały wiszą dość wysoko, na dłuższych trasach męczy się noga, no chyba że gaz do dechy - to wtedy spoko
~znowak@hotmail.com
Hatchback 5d 1.2 i 16V 80KM 59kW
półka bagażnika fatalnie wyprofilowana, już 2 razy uderzyłem się w głowę wyciągając coś z bagażnika