Nasza strona www używa technologii wykrywającej konfigurację przeglądarki użytkownika oraz Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza, że akceptujesz politykę prywatności i wyrażasz zgodę na używanie Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Sprawdź politykę prywatności.

Informacje o Nissan Micra III

Lata produkcji: 2003 - 2010
Segment: Auta małe
Trzecia generacja Micry produkowana w latach 2003-2010. Stylistycznie, auto bazujące na prototypie oznaczonym kodem K12, znów miało niewiele wspólnego ze swoim poprzednikiem. Po wprowadzonych zmianach upodobniło się za to do znanego z nieśmiertelnej sylwetki Volkswagena Garbusa. Auto zostało zbudowane na nowej płycie podłogowej B-platform, stworzonej wspólnie z Renault. W 2005 roku Nissan zaprezentował wersję coupe convertible modelu - Micrę C+ C. W 2007 roku Micra została poddana face-liftingowi, a trzy lata później ustąpiła miejsce kolejnej generacji samochodu.
Powagosław

Poprzednia Micra nie była piękna, ale miała styl, który odróżniał ją od konkurencji. Nowa Micra nie jest brzydka, ale bezwolnie wtapia się w konkurencję w swojej klasie. Nawet nie próbuje się wyróżniać.

~Powagosław
Luzacjusz

Z przykrością stwierdzam, że Micra stała się autopodróbką, to znaczy podróbką samego siebie, nieudaną zresztą. To się zdarza. Nawet Marlon Brando i Miles Davis kiedyś rozmienili się na drobne. Ale Micra może nie mieć tak wiernych fanów.

~Luzacjusz

Nissan Micra III – wybierz wersję

Pokaż wersję z silnikiem:

Dane techniczne Nissan Micra III

Moc silników 65–110 KM
Pojemność silników 1,0–1,6 l
Prędkość maksymalna 154–190 km/h
Przyspieszenie 0-100 10,6–17,0 s

Dziennik kosztów

Statystyki dzienników dla aut Nissan Micra III
Średni koszt na 100 km Liczba wpisów: 1031
Koszt ogólny 28,23 PLN
LPG39 PLN
PB35 PLN
Wydatki serwisowe 6,50 PLN Pozostałe wydatki 13,11 PLN

Publikacje o Nissan Micra

Newsy o Nissan Micra

Nissan Micra III