Lista ocen Nissan Micra V (15)

~Piko
Hatchback 1.0 IG-T 92KM 68kW
Dla mnie prawie idealny mały samochód miejski. Jest uniwersalny i może służyć za jedyny samochód dla standardowej rodziny 2+2. Jest bardzo klasyczny, nie ma jakichś udziwnień, wszystko ma tam gdzie powinno być, działa tak jak tego się oczekuje. Ma ciekawy, trochę futurystyczny design, co może się nieładnie zestarzeć. Od razu zaznaczam że trwałości nie ocenię, bo zbyt krótki okres użytkowania. Nie liczyłbym na brak śladów zużycia po...
~Przemek
Hatchback 0.9 IG-T 90KM 66kW
Wersja Tekna - Bardzo udana konstrukcja, wygląd zewnętrzny sugeruje bardzo sportowe auto, wewnątrz tez jest ładnie. Dodatkowe elementy "skórzane" rozjaśniają wnętrze i powoduję że auto wygląda jakby miało należeć do kilku klas wyżej niż faktycznie jest pozycjonowane. System personal Bosse bardzo fajny. Ogólnie samochód kontrastów, z jednej strony ciekawe rozwiązania i wyposażenie, z drugiej irytujące drobiazgi i oszczędności. Przykład? Światła...
~Szymon
Hatchback 1.0 IG-T 100KM 74kW
Po 10 latach spędzonych z Hondą Accord Trumniak przyszła pora na zmianę. Zmiana radykalna, bo dwa segmenty w dół, silnik o połowę mniejszy i moc -50KM. Czy po kilku miesiącach z nową Micrą żałuję decyzji? Nie. Auto wybrałem świadomie, godząc się na pewne kompromisy tu i ówdzie. Samochód jest bardziej dopasowany do moich potrzeb. Wybór na rynku jest ogromny a ja jestem zadowolony bo w tym całym gąszczu znalazłem auto, którego szukałem.
~pablo
Hatchback 0.9 IG-T 90KM 66kW
Po miesiącu z tym samochodzikiem i pierwszych 2000km mogę go polecić jako nowoczesny, dobrze wyposażony i bardzo ładny samochód miejski. Solidna konkurencja dla nowej Fiesty czy Ibizy a już na pewno o niebo lepsza niż Fabia.
~N
Hatchback 1.0 DIG-T 117KM 86kW
Bardzo dobrze doposażone autko (w najwyższych wersjach wyposażenia nawet lepiej niż niektóre auta z wyższych segmentów), świetnie wyglądające na zewnątrz jak i w środku. Wg mnie bez konkurencyjny lub z niewielką konkurencją w tym segmencie, po 3000 km przejechanych nie ma do czego się doczepić
~Waldek
Hatchback 1.0 IG-T 92KM 68kW
Ciągnie od dołu jak oszalały. Turbina robi robotę,92 KM silnik od Clio z modyfikacjami inżynierów NISSANA. Dodali 2 KM. (Silnik)
~PIOTR
Hatchback 1.5 dCi 90KM 66kW
Fajne autko.Zaskakuje ilością miejsca z przodu.Sprawdziło się podczas wyjazdu wakacyjnego z trzema osobami na pokładzie + bagaże.Przy jeździe zgodnej z przepisami fajnie się eksploatuje.POd 130 km/h robi się głośno.
~Andrzej Z.
Hatchback 0.9 IG-T 90KM 66kW
Ogólnie bardzo pozytywnie. Z testowanych aut tej klasy (jeździliśmy jeszcze Fiestą, Corsą, C3 i 208) najlepiej wykonany, najlepszy stylistycznie i jeździło się najprzyjemniej. Poza tym z przodu zaskakująco dużo miejsca - jak w kompakcie, czyli klasie wyżej. Do tego żwawy silnik przy niskiej masie samochodu - ok. 1000kg. Do tego bardzo ładny wygląd zewnętrzny jak i wewnętrzny.
~Paczek
Hatchback 0.9 IG-T 90KM 66kW
Samochód dopiero kupiliśmy, więc wiadomo że będę zachwalał :) Wybraliśmy micrę ze względu na wygląd z zewnątrz oraz jakość wykonania oraz ilość miejsca w środku.
~Witek
Hatchback 0.9 IG-T 90KM 66kW
Auto posiadane przez żonę od 8 miesięcy kupione z polskiego salonu z przebiegiem 18 tys km obecnie przejechane 30 tys na razie zero problemów, silnik dynamiczny, nierozgrzany trochę trzęsie po ugrzaniu się uspokaja minus za słyszalną turbinę (testowaliśmy kilka micr i w każdej było słychać ) , zawieszenie pośrednie ani twarde ani miękkie, ładnie spasowane wnętrze wyglądające nowocześnie, Jak dla nas najlepsze auto w swojej klasie i przedziale...