Oceny Nissan Micra V

Nissan Micra V - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Nissan Micra V

~Witek
Nissan Micra V
Auto posiadane przez żonę od 8 miesięcy kupione z polskiego salonu z przebiegiem 18 tys km obecnie przejechane 30 tys na razie zero problemów, silnik dynamiczny, nierozgrzany trochę trzęsie po ugrzaniu się uspokaja minus za słyszalną turbinę (testowaliśmy kilka micr i w każdej było słychać ) , zawieszenie pośrednie ani twarde ani miękkie, ładnie spasowane wnętrze wyglądające nowocześnie, Jak dla nas najlepsze auto w swojej klasie i przedziale...
~Szymon
Hatchback 1.0 IG-T 100KM 74kW
Nissan Micra V
Po 10 latach spędzonych z Hondą Accord Trumniak przyszła pora na zmianę. Zmiana radykalna, bo dwa segmenty w dół, silnik o połowę mniejszy i moc -50KM. Czy po kilku miesiącach z nową Micrą żałuję decyzji? Nie. Auto wybrałem świadomie, godząc się na pewne kompromisy tu i ówdzie. Samochód jest bardziej dopasowany do moich potrzeb. Wybór na rynku jest ogromny a ja jestem zadowolony bo w tym całym gąszczu znalazłem auto, którego szukałem.
~Andrzej Z.
Nissan Micra V
Ogólnie bardzo pozytywnie. Z testowanych aut tej klasy (jeździliśmy jeszcze Fiestą, Corsą, C3 i 208) najlepiej wykonany, najlepszy stylistycznie i jeździło się najprzyjemniej. Poza tym z przodu zaskakująco dużo miejsca - jak w kompakcie, czyli klasie wyżej. Do tego żwawy silnik przy niskiej masie samochodu - ok. 1000kg. Do tego bardzo ładny wygląd zewnętrzny jak i wewnętrzny.
~N
Hatchback 1.0 DIG-T 117KM 86kW
Nissan Micra V
Bardzo dobrze doposażone autko (w najwyższych wersjach wyposażenia nawet lepiej niż niektóre auta z wyższych segmentów), świetnie wyglądające na zewnątrz jak i w środku. Wg mnie bez konkurencyjny lub z niewielką konkurencją w tym segmencie, po 3000 km przejechanych nie ma do czego się doczepić
~pablo
Nissan Micra V
Po miesiącu z tym samochodzikiem i pierwszych 2000km mogę go polecić jako nowoczesny, dobrze wyposażony i bardzo ładny samochód miejski. Solidna konkurencja dla nowej Fiesty czy Ibizy a już na pewno o niebo lepsza niż Fabia.
~joe
Nissan Micra V
Auto najlepiej wykonane i najlepiej wyposażone w tym przedziale cenowym. Z poprzednich MICR została tylko nazwa. Auto znacznie większe.
~Paczek
Nissan Micra V
Samochód dopiero kupiliśmy, więc wiadomo że będę zachwalał :) Wybraliśmy micrę ze względu na wygląd z zewnątrz oraz jakość wykonania oraz ilość miejsca w środku.