Lista ocen Nissan Micra V (13) - Widoczność

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Przemek
Hatchback 0.9 IG-T 90KM 66kW
Bardzo mi przeszkadzają przednie słupki, są w takich dziwnych miejscach, że przy ciasnych (90st) zakrętach w wąskie uliczki można nie zauważyć pieszego, bo idealnie go ukrywają. Osobiście tez nie lubie słupków B, bo do tej pory jeździłem 3 drzwiówkami i te małe drzwi przednie i mała szyba po prostu mi nie pasują. Widoczność w tył też kiepska. Na szczęście samochód ma kamery 360st z bardzo dobrze dopasowanymi liniami obrysowymi samochodu. Można...
~Szymon
Hatchback 1.0 IG-T 100KM 74kW
Dość grube słupki A. Na szczęście lusterka przytwierdzone są na drzwiach a nie w rogu szyby. Wydają się małe ale w praktyce są wystarczające. Do tyłu po skosie widoczność jest słaba, słupek C jest szeroki. Pomaga kamera i czujniki. Wycieraczka po stronie kierowcy mogłaby sięgać bliżej słupka, pozostawia te 2-3 cm.
~N
Hatchback 1.0 DIG-T 117KM 86kW
Do przodu dobra, lecz potrzeba wyrobienia sobie wyczucia gdzie kończy się przód samochodu gdyż maska mocno opada i jej nie widać, natomiast do tyłu jest średnio ale sprawę ratuję kamera cofania (bądź opcjonalnie system kamer 360)
~Piko
Hatchback 1.0 IG-T 92KM 68kW
Dobrze do przodu i na boki, do tyłu tragedia, ale jest kamera cofania. Siedzi się dość głęboko, więc nie ma tak dobrze jak w crossoverach.
~Waldek
Hatchback 1.0 IG-T 92KM 68kW
Czujniki cofania są bardzo pomocne. Przedni prawy słupek ogranicza nieznacznie widok przy skręcaniu w prawo, ale wszystkie nowoczesne konstrukcje tak mają.
~pablo
Hatchback 0.9 IG-T 90KM 66kW
Dość niewielka szyba tylna ale rekompensuje to kamera cofania. Lusterka duże bez połaczenia ze słupkiem A - jest naprawdę dobrze.
~joe
Hatchback 0.9 IG-T 90KM 66kW
Mam 195 cm wzrostu , widoczność dla mnie słaba, żona ogarnia, dobrze , że jest kamera cofania.
~PIOTR
Hatchback 1.5 dCi 90KM 66kW
Ok ale tylko na drogach o dobrej nawierzchni - dotyczy jazdy na 17 calowych kołach
~Andrzej Z.
Hatchback 0.9 IG-T 90KM 66kW
Widoczność ok. Z tyłu w razie czego mamy pomocniczo kamerę szerokokątną.
~Paczek
Hatchback 0.9 IG-T 90KM 66kW
Jest kamera cofania, i co fajne - również czujniki cofania. Lusterka duże.