Lista ocen Nissan Note I Mikrovan (142) - Całokształt

Na liście zabraknie 95 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~krzysiek legnica
Mikrovan 1.4 i 16V 88KM 65kW
niemila osluga i razace zaniedbania po przegladzie przedsprzedanym. niepodpiete przewody wycieki plynu chlodniczego
~Darek S. - kolejne refleksje na temat ;-)
Mikrovan 1.6 i 16V 110KM 81kW
jest ok. Tylko coś jakby świerszczyk gdzieś wewnątrz deski rozdzielczej potrafi zaćwierkać na marnej nawierzchni....odrobinę irytujące
~karol
Mikrovan 1.4 i 16V 88KM 65kW
Na prawde bardzo przyjazne autko rodzinne z oszczednym silnikiem ktory przy 88 km osiagnol 180 km/h :) polecam
~maan
Mikrovan 1.4 i 16V 88KM 65kW
bardzo dobre auto, wysokiej jakości wykonanie, doskonała widoczność, bogate wyposażenie i przystępna cena... ogólnie polecam :)
~Michał M
Mikrovan 1.4 i 16V 88KM 65kW
Samochód pakowny i dosyć wygodny, niestety bardzo drogie i niedostępne części zamienne
~Miłośnik Nissanów.
Mikrovan 1.4 i 16V 88KM 65kW
Można zepsuć samochód na różne sposoby: np; wrzucić do niego za słabą jednostke napędową.
~ROBO
Mikrovan 1.4 i 16V 88KM 65kW
Poprawcie plastyki, elektrykę (niestety wpływ Renault jest widoczny) a będzie jak w Mazdach wszystko OK.
~pliklok@pro.onet.pl
Mikrovan 1.4 i 16V 88KM 65kW
Mam wrażenie że samochody były montowane u pana Zdenka gdzieś w stodole w Rumunii.
~****
Mikrovan 1.4 i 16V 88KM 65kW
Jestem bardzo zadowolony z zakupu !!! Powierzchnia w środku jest zaskakująco wielka !!!
Dziennik kosztów dla Nissan Note I Mikrovan
7,2
7,8
~Pawel
Mikrovan 1.6 i 16V 110KM 81kW
jest to wersja TEKNA, która jest wyposa|ona prawie jak samochody klasy sredniej, godna polecenia
Nissan Note I Mikrovan