Lista ocen Nissan Note I Mikrovan (142) - Całokształt

Na liście zabraknie 95 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kloshart@poczta.fm
Mikrovan 1.4 i 16V 88KM 65kW
Generalnie jestem zadowolony jak za tą cene to autko dla mnie ok. zmieszczę rodzinę 2+1 i do tego znajdę miejsce do parkowania w mieście. póki co nie zawodne, benzynkę pali, ale musi, jak każde auto.
~Greg
Mikrovan 1.4 i 16V 88KM 65kW
Samochód można było kupić z rocznika 2008 za ok 37.500 , moim zdaniem więcej nie ma sensu za niego płacić, lepiej kupić Hondę City, ale tam nie ma sterowania telefonem z kierownicy niestety
~siwak
Mikrovan 1.4 i 16V 88KM 65kW
jest to mój pirwszy japończyk ale w porównaniu do Forda , Fiata to jest samochód na wszystko a jaki ładowny każdy drobiazg przemyslany nigdy nie wirzyłe w reklamy ,ale to co pokazuja to prawda
~concor
Mikrovan 1.4 i 16V 88KM 65kW
jak za te pieniążki nie widzę lepszego zakupu. wahałem się między Grande, ceed, SX4. dobrze zrobiłem. Deneruje mnie że na większych nierównościach zawieszenie tylnie dobija, wydaje się jakby był to luz
~ZB
Mikrovan 1.6 i 16V 110KM 81kW
Mam NOTE w wersji "tekna" od lipca br.Auto sprawuje się niezawodnie.Jestem bardzo zadowolony.Po czterdziestu latach prowadzenia samochodu nauczyłem się z powrotem jeżdzić bez celu - dla przyjemności.
~John
Mikrovan 1.4 i 16V 88KM 65kW
Nie liczać wpadki z kloszem lampy tylnej jest znakomicie.Super się jeżdzi,autko ładnie się prezentuje,fajny-regulowany bagażnik.Lakier srebrny-metalik,do tego pakiet ,,style" za 1/3 ceny.Zakup bardzo udany
~Nowy nabywca
Mikrovan 1.4 i 16V 88KM 65kW
Przy tej cenie - wersja ACENTA konkurencja na rynku w tej klasie wysiada.Za mały staż aby wpisać coś więcej.Za miesiąc opisze dalsze wrażenia.Ogólnie uważam że warte wydanych pieniędzy.
~Marek
Mikrovan 1.4 i 16V 88KM 65kW
Z autka jestem bardzo zadowolony, niekonwencjonalna sylwetka, żywy niebieski kolor, dużo miejsca, fabryczne radio, klima, możliwość aranżacji bagażnika (płyty flexiboard), dość oszczędne
~BM
Mikrovan 1.4 i 16V 88KM 65kW
Samochód bardzo polecam dla rodzin z dziećmi (ze względu na dużo wolnej przestrzeni, nawet jak się jedzie na urlop), albo dla osób starszych, bo się bardzo wygodnie wsiada i wysiada.
~urszula k.
Mikrovan 1.6 i 16V 110KM 81kW
jazda notekiem sprawia mi ogromną przyjemność. mieści ono w sobie wszystkie walory na jakie zwracałam uwagę przy wyborze auta:uroda, inteligencja (w tym zużycie paliwa), cena.
Nissan Note I Mikrovan