Lista ocen Nissan Note I Mikrovan 1.4 i 16V 88KM 65kW 2005-2010 (55) - Ergonomia

Na liście zabraknie 83 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Szekby
Mikrovan 1.4 i 16V 88KM 65kW
Małe zegary jak w dziecinnym samochodziku , wyświetlacz komputera malutki - nie wiem co kierowało projektanata aby tak to zaprojektować . Do tego wyjątkowo słabe radio , nie wiem może tylko moje , ale radio to już dno - wstyd.
~g.bone
Mikrovan 1.4 i 16V 88KM 65kW
Wszystko pod ręką. Masa schowków w tym główny klimatyzowany. Przesuwna tylna kanapa. Bluetooth. Pełna elektryka. Mały minus za brak wskaznika temperatury płynu chlodniczego, ale już sie zdarzyłem przyzwyczaic.
~Grzegorz
Mikrovan 1.4 i 16V 88KM 65kW
ergonomia jest bardzo zła,slabe opływy powietrza,boczne udeżenia powietrza powodują trzepotanie autem,co zmusza do mocniejszego trzymania kierownicy i korygowanie tzn.przeciw skrętów
~John
Mikrovan 1.4 i 16V 88KM 65kW
Nie ma się do czego doczepić,mógłby być drugi podłokietnik dla pasażera,regulacja kierownicy plus regulacja fotela kier.pozwolą każdemu znależć odpowiednią pozycję
~paweł wójcik
Mikrovan 1.4 i 16V 88KM 65kW
części ogólnodostępne, dobre zamienniki dość tanie. pali w mieście do 7 litrów, nie ma co się psuć. trwała elektryka, zero problemów. rewelacja.
~CENG
Mikrovan 1.4 i 16V 88KM 65kW
Nieszczęśliwy przełącznik programów radia w kierownicy, oraz przy włączaniu migaczy zdaża się wyłączyć światła.
~op77@op.pl
Mikrovan 1.4 i 16V 88KM 65kW
Typowo japońska, w tym aucie wszystko podporządkowane jest ergonomii, szczególnie (i tu mały minus) design wnętrza.
~Michał
Mikrovan 1.4 i 16V 88KM 65kW
Denerwuje mnie, że po otwarciu drzwi z kluczyka - świeci sie światło w bagażniku, niezaleznie, czy drzwi są zamkniete, czy nie!
~Patryk
Mikrovan 1.4 i 16V 88KM 65kW
Wszystko na miejscu, dobrze spasowane. Nic nie jest przekombinowane i nie ma zbędnych przycisków.
Dziennik kosztów dla Nissan Note I Mikrovan 1.4 i 16V 88KM 65kW
7,4
7,6
~rads
Mikrovan 1.4 i 16V 88KM 65kW
wszystko pod ręką , dużo schowków, wysoko się sidzi , a ja to bardzo lubię ,nie męczą się nogi
Nissan Note I Mikrovan