Lista ocen Nissan Pathfinder III (33) - Całokształt

Na liście zabraknie 34 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pawel1974
Terenowy 2.5dCi 171KM 126kW
Generalnie autko jest OK. Jest zima, śniegu napadało i samochód sprawdza się super (napęd 4x4). Dla 4 osobowej rodziny mieszkającej za miastem auto jest rewelacyjne. Dla singla mieszkającego w centrum miasta raczej jest za duży (kłopoty z parkowaniem).
~Artec
Terenowy 2.5 DTi 4WD 174KM 128kW
Nie miałem pojęcia że przy przebiegu 300k km auto może sprawować się aż tak dobrze. Ale stare dobre hasło, jak inni dbali tak ty będziesz miał ;-) Auto z historią od początku, z PL salonu i pełna dokumentacją napraw.
~Tomek_J
Terenowy 2.5 DTi 4WD 174KM 128kW
Rewelacyjne rodzinne auto z napędem na cztery koła (dołączanym ręcznie lub automatycznie). Szczerze polecam. Kolejny samochód to też będzie prawdopodobnie Pathfinder tylko rocznikowo młodszy.
~Zbyszek
Terenowy 4.0 i V6 4WD 269KM 198kW
Jak tylko pojawi się coś ładnego z japonczyka to kupuje w ciemno . Niemieckiego auta już nie kupię są drogie w zakupie i tyle w temacie .Najprawdopodobniej kupię teraz Infiniti fx50 (ale muszę nazbierac kaski)
~Burgerman
Terenowy 2.5 DTi 4WD 174KM 128kW
Auto rzuca się w oczy i o to chodzi. Niczym specjalnie się nie wyróżnia, oprócz niezłej dynamiki silnika. Napędy OK. Jak dla mnie trochę za wąski, krótki i mało komfortowy. Przydałaby się odrobina luksusu.
~mario
Terenowy 2.5 DTi 4WD 174KM 128kW
Uwaga na silnik zrobiłem 100260 czyli 260 km wiecej i nisan odmówił naprawy gwarancyjnej zrobiła się dzura w tłoku nissan to kpina uwaga!!!! to auto kosztowało mnie 240tyś nie polecam nikomu
~wojtek skuterek@poczta.onet.pl
Terenowy 2.5 DTi 4WD 174KM 128kW
Jedna wielka jeżdząca masakra. bardzo żałuje że kupiłem ten samochó za 203 tyś pln. Mogłem dodać 12 tyś i kupić niezawodną Toyote Land Cruiser!!!!, ale mój błąd. Plastyki sa niedopasowane!!!!
~Pathfinder
Terenowy 2.5 DTi 4WD 174KM 128kW
Do tej pory (czyli do Pathfindera) nie brałem pod uwagę wymiany modelu samochodu, którym jeżdżę na ten sam model tylko młodszy. A za parę lat raczej tak zrobię.
~Michał
Terenowy 2.5dCi 171KM 126kW
patrząc na moją sytuację: dziecko, fotelik, wyjazdy na wakacje i do teściów 50km w jedną stronę, górzysty teren. Ten samochód to jest to czego szukałem
Dziennik kosztów dla Nissan Pathfinder III
11,1
~OSP
Terenowy 2.5 DTi 4WD 174KM 128kW
Samozapłon autka. Jedziesz i nagle autko się pali. A że to był diesel to nic nie zostało. Sam byłem na akcji ratowniczej i mogę zaświadczyć :o