Oceny Nissan Pathfinder III Terenowy 2.5dCi 171KM 126kW od 2009

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Nissan Pathfinder III Terenowy 2.5dCi 171KM 126kW od 2009

~Dieter
Terenowy 2.5dCi 171KM 126kW
Superwygodne auto. Idealne do wyjazdów za miasto. W mieście trochę ciężko się nim parkuje, ale kamera cofania i wprawa robią swoje. Na początku trudno było mi się przestawić na jego spalanie po poprzednim moim Peugeocie 206 2.0 HDI, ale obecnie średnie spalanie w mieście nie przekracza 13 litrów ON po mieście, a dodam, że jest to automat i jeżdzę na krótkich dystansach rzędu 5-10 km, a więc spalanie na zimnym silniku. Generalnie polecam ten...
3,8
~3M
Terenowy 2.5dCi 171KM 126kW
Dobrze, że auto kupiłem na 3 letniej gwarancji. Jak widać sporo usterek naszczęście na gwarancji. Specjaliści uznali, że nie jest mozliwe takie zużycie ukł kierowniczego jakie mam po przejechaniu 25.000km!. Coś musiało się wydarzyć gdy kupowałem samochód. Mi pozostaje się domyśleć gdzie są moje części. Samochód kupiłem nowy u krajowego autoryzowanego dealera. Serwis Nissana działa ok.
~pawel1974
Terenowy 2.5dCi 171KM 126kW
Generalnie autko jest OK. Jest zima, śniegu napadało i samochód sprawdza się super (napęd 4x4). Dla 4 osobowej rodziny mieszkającej za miastem auto jest rewelacyjne. Dla singla mieszkającego w centrum miasta raczej jest za duży (kłopoty z parkowaniem).
~Michał
Terenowy 2.5dCi 171KM 126kW
patrząc na moją sytuację: dziecko, fotelik, wyjazdy na wakacje i do teściów 50km w jedną stronę, górzysty teren. Ten samochód to jest to czego szukałem
~YAREG
Terenowy 2.5dCi 171KM 126kW
Wygodny, dynamiczny budzący respekt na drodze samochód. Fantastyczne audio Bose.
~Henryk
~Andrzej
Terenowy 2.5dCi 171KM 126kW
Auto bardzo dobrze trzyma się drogi na zakrętach przy dużych prędkościach. (Układ jezdny)
~radera
Nissan Pathfinder III Terenowy