Lista ocen Nissan Primera I Kombi 1.6 i 102KM 75kW 1994-1998 (15) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bromis
Kombi 1.6 i 102KM 75kW
Może to wrażenie po przesiadce z małej Fiesty ale mieści się cała moja rodzina (2+2+pies) z bagażem + kajak na dachu. Do bagażnika wchodzi wszystko co tylko miałem do przewiezienia. Dzięki kratce pakuję pod sufit i nawet koło zapasowe mieści się razem z bagażem. (W miejscy koła zbiornik LPG)
~zb
Kombi 1.6 i 102KM 75kW
jestem wysoki (190 cm) więc pedały mogły bybyć nieco dalej ale możliwości ustawienia siedzenia kompensują to i mogę wygodnie długo podróżować meeeeeeeeeeeeeega wielki bagażnik bardzo ustawny i bedę się śniał jesli ktoś powie że vw passat ma lepszy i większy
~Łukasz
Kombi 1.6 i 102KM 75kW
z przodu miejsca jest duzo z tylu juz troche gorzej ale to znam tylko z opowiesci...co prawada po przejechaniu 600-700km auto daje w kosc ale nie ma co wymagac, nie jest to wkoncu limuzyna...
~Zwierzak
Kombi 1.6 i 102KM 75kW
Uważam, że jak na tą wielkość auta to super wynik. Niewiele mniej miejsca niż w Omedze - mam porównanie. A to zdaje zie jest klasa Vectry, w której człowiek czuje się jak w maluchu.
~monkey
Kombi 1.6 i 102KM 75kW
5 dorosłych osób jedzie bez problemów i ścisku. Nie ma może tyle miejsca co w vanach, ale w końcu to nie van :) Jak na swoją klasę - bardzo dobrze.
~ZWIERZAK
Kombi 1.6 i 102KM 75kW
JAK NA KLASĘ ŚREDNIĄ TO 5. VECTRA NP. MIMO SWOJEGO ATRAKCYJNIEJSZEGO WYGLĄDU ZEWNĘTRZNEGO I WEWNĘTRZNEGO TO CIASNOTA.
~johny21
Kombi 1.6 i 102KM 75kW
Wygodne,Obszerne i ma ogromny kufer doskonały jak na europejskie warunki bo w stanach to za mały by był
~orajjaro
Kombi 1.6 i 102KM 75kW
dużo miejsca z przodu , z tyłu nie siedziałem ale dzieciaki się nie skarżyły
~dw
Kombi 1.6 i 102KM 75kW
Jest bardzo wygodnie zarówno z przodu jak i z tyłu. Bagażnik zwala z nóg.
~Mike 74
Kombi 1.6 i 102KM 75kW
jak dla mnie trochę za nisko zawieszony
Nissan Primera I Kombi