Oceny Nissan Primera I Kombi 1.6 i 102KM 75kW 1994-1998

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Nissan Primera I Kombi 1.6 i 102KM 75kW 1994-1998

~matexhandel@o2.pl
Kombi 1.6 i 102KM 75kW
Auto warte uwagi, szczególnie jeśli ktoś szuka auta rodzinnego.Kombik oferuje bardzo dużo miejsca.Wykończenie dobrymi materiałami (nie tak jak w obecnych autach sam plastik) bardzo przytulnie.Niskie ceny dobrze zachowanych egzemplarzy.Suche silniki.
~johny21
Kombi 1.6 i 102KM 75kW
Ogólnie auto można porównać z Polonezem tzn:Nie ma kopa(silnik 1.6) ,nie hamuje , lata po drodze jak wańka wstańka(przy sportowym stylu jazdy bo normalnie tak do 120 jest Ok.),jest wygodny i pakowny jedyne co go nie łonczy z poldziem to to że się nie psuje Można go polecić normalnemu kierowcy który chce spokojne zajechać do celu to naprawde niezawodne auto na wiele lat, Piratom drogowym,świrom itp to nie polecam silnika 1.6
~ZWIERZAK
Kombi 1.6 i 102KM 75kW
BIORĄC POD UWAGĘ KOSZTY UTRZYMANIA SAMOCHODU - WAŻNE JEST ŻEBY NIE ZASKAKIWAŁY NAS NIESPODZIEWANE NAPRAWY WYNIKAJĄCE Z BŁĘDÓW FABRYCZNYCH LUB NIEDOCIĄGNIĘĆ JAKOŚCIOWYCH = OPEL. JEŹDZIŁEM WCZEŚNIEJ OMEGĄ B I NIGDY NIE ZAPOMNĘ MEGA KOMFORTU I BAJERÓW, KTÓRE POPRAWIAŁY JAKOŚĆ ŻYCIA, ALE RDZA, RDZA , KOLEKTOR WYDECHOWY , RDZA AHA I KOLEKTOR WYDECHOWY PO RAZ 2 SKŁONIŁY MNIE DO ZAMIANY NA COŚ CO PODOBNO JEST I MUSI OKAZAĆ SIĘ BEZPROBLEMOWE.
3,5
~Driver
Kombi 1.6 i 102KM 75kW
Mała stabilność na drodze jazda dużymi prędkościamina zakrętach wymaga umiejętności Kuzaja na autostradzie jest dobże,silnik 1.6 ma stanowczo za mało mocy jak się rozbuja to idzie190 przyspieszenie i moment obrotowy to tragedia jak się wyprzedza to pod warunkiem ze nic nie jedzie nie ma że zdąże bo nie zdążysz pilnuj się tej rady przyszły bądz obecny użytkowniku
~Mike 74
Kombi 1.6 i 102KM 75kW
naprawde warta polecenia przez 5 lat tylko niewielkie drobiazgi tak sprawuje się bez zarzutu
~zb
Kombi 1.6 i 102KM 75kW
super auto , następny też nissan tylko może p11 teraz :)
~dw
Kombi 1.6 i 102KM 75kW
Szukałem auta wygodnego i oszczędnego w cenie około 12 tyś. Myślę, że za tą kasę nie mogłem lepiej trafić. Naprawdę trudno się do czegoś przyczepić.
~Łukasz
Kombi 1.6 i 102KM 75kW
uwazam auto za bardzo udane, wyglad nie jest jakis powalajacy moze wersja GT z ladna felga zrobila by wrazenie ale naprawde polecam to autko!!!
~Nigaa
Kombi 1.6 i 102KM 75kW
Dla ludzi szukających pojemnego, oszczędnego kombi - samochód idealny. Mniej dynamiczny niż np. VW Passat, za to dużo bardziej ekonomiczny i wygodniejszy. Praktycznie niezawodny.
~monkey
Kombi 1.6 i 102KM 75kW
Jak dla mnie jest to synonim prawdziwego samochodu. Jedyne co bym zmienił to silnik na 2.0 (Pb lub D). Poza tym NIE MA WAD.
Nissan Primera I Kombi