Lista ocen Nissan Primera I Kombi 2.0 D 75KM 55kW 1990-1998 (10) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~rafanti
Kombi 2.0 D 75KM 55kW
Umarło podświetlenie przełączników sterowania szybami, przepalają sie żarówki podświetlenia zegarów. Coś tam klekocze w prawych przednich drzwiach, klapy bagażnika nie otworzy się kluczykiem, wyrobiły się mechanizmy wycieraczek przednich, docisk tylnej wycieraczki jest za słaby. Spryskiwacz tylnej szyby wymagał potraktowania środkiem do odkamieniania czajników elektrycznych. Ale w sumie samochód ma 15 a zaraz 16 lat, więc ma prawo się psuć, co...
~Rozczarowany
Kombi 2.0 D 75KM 55kW
Wymieniłem mostek alternatora, łożyska makpersonów, opornicę wentylatora, wycieki z silnika więc i uszczelki, tarcze hamulcowe - ale to po prostu eksploatacja, tablicę rozdzielczą, naprawa gnijących progów, termostat, kłopoty z podświetleniem tablicy i przełączników, przeguby, półoś, gumowe osłony układu kierowniczego, amory,
~Maniek
Kombi 2.0 D 75KM 55kW
Ciągle coś się psuje, jak nie alternator, to przegub, jak nie wycieki,to skrzynia biegów, elektryka też czasem fiksuje, termostat do wymiany, do tego gnijące progi, wycieki z układu wspomagania, wentylator ogrzewania też zawołał swoje, nawet deska rozdzielcza była wymieniana, bo wskaźniki wysiadły.
~Michał
Kombi 2.0 D 75KM 55kW
jedynym drobiazgiem są żarówki wewnątrz auta, niestety trudno dostępne przy wymianie, a dostepne jedynie w serwisie NISSANA - koszt ok 10 zł/sztuka. Jest ich ok 20.
~Ah1n1
Kombi 2.0 D 75KM 55kW
gnijace progi z tylu i powybijane wahacze ale to raczej nasze piekne polskie drogi
~marcin2011@gmail.com
od 10 lat bez wiekszych afer :) - jeden silownik w centralnym zamku
~Robert z Jeleniej Góry
Kombi 2.0 D 75KM 55kW
Zero problemów, ale mam go dość krótko
~Bączek
Kombi 2.0 D 75KM 55kW
jedynie musiałem wymienić gurne wachacze
~www.nissanklub.pl zapraszam
Kombi 2.0 D 75KM 55kW
Pare drobnych usterek jak w kazdym samochodzie.
~kowalczyk jacek
nie istnieje